Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő ilyen felsőtestet...

Mennyi idő ilyen felsőtestet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Mert nekem naturálban (6 éve edzem, ebből ténylegesen keményen és normálisan az utóbbi 3 évben) nem sikerült még. Távolról sem. Itt tartok: [link]


[link]



2015. ápr. 20. 16:23
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
81%
Úgy jön össze, hogy előszőr felépítesz egy normális tömeget, majd szálkásító diétával leadod a nagyja zsírt. De ilyen akkor sem leszel cucc nélkül, mint akit linkeltél.
2015. ápr. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

Jó genetikával nem olyan elérhető ez a szint,de sok ellentmondás van a te életviteledben,hogy ezt elérd.

Már a felépítésed is egész más mint a srácnak.De ez még nem lenne kizáró ok.Viszont nehéz fizikai munka mellett nehéz még izomtömeget is növelni,főleg,hogy a futással le is dolgozod azt a kicsit is ami felrakódik.Ez így szinte lehetetlen.

A testépítéshez kellő pihenés is kell a szervezetnek.

A fehérjedús táplálkozásról,kiegészítőkről nem is beszélve.

2015. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

„Jó genetikával nem olyan elérhető ez a szint,de sok ellentmondás van a te életviteledben” Hát még ebben a mondatban milyen ellentmondás van. :D


Most akkor az egyik konzekvencia az, hogy fussak kevesebbet. Heti 4 alkalom helyett hányszor? Amúgy 30-40 percet szoktam futni.

2015. ápr. 20. 19:02
 14/46 anonim ***** válasza:
94%
Futhatsz tömegeléskor is, de akkor annyival több kaja kell.
2015. ápr. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:

Bocs ezt tényleg jól elírtam.:)Ha tömeget akarsz növelni akkor egyenlőre ne fussál vagy keveset.De mivel én is csináltam anno mindkettőt,(külön-külön)tudom,hogy milyen jó a futás is.Döntsd el számodra mi a fontos.

44F

2015. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
jaja, de egyelőre, így kell írni. Az egyenlőre az mást jelent.:)
2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 Szintiszoli123 ***** válasza:

Nekem úgy tűnik a futástól várod azt, hogy az izom mellé kevesebb zsír jöjjön fel, amikor tömegelsz.

Sajnos ez nem így működik, hanem inkább így:

[link]

(bocs modik)

A kardió jó és hasznos, de nem azért, amiért te gondolod. Feleslegesen nem kell erőltetni. Inkább pihenj.

2015. ápr. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Ne is zsírosodjak el, igen, ez az egyik faktoriális, a másik meg hát az, hogy... egészség! Vérkeringés, felfrissülés, kardiovaszkuláris-rendszer erősítése, meg szeretek is futni, erdős részen amúgy is van egy feelingje.


Amúgy nem kötekedni akartam ott az előbbi kontextusnál, csak magas labda volt. Bár elsőre így is elérhetetlent olvastam, aztán néztem csak. :D

2015. ápr. 20. 20:03
 19/46 anonim ***** válasza:
93%
Leegyszerűsítve: izomnöveléshez kalória plusz kell. De ha te futással pont ezt a pluszt égeted el, akkor nem lesz izomnövelés. Magyarul: többet kell enned, hogy pluszban maradj, amit elérhettél volna úgy is (a kis pluszt), hogy belövöd az étrendet és nem futsz annyit.
2015. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
51%
Köszi 16-os a nyelvtan órát,de a kérdés nem hiszem,hogy erről szólt.De azért igyekszem megjegyezni.Remélem most mindent rendben találtál és jól alszol majd!
2015. ápr. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!