Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő ilyen felsőtestet...

Mennyi idő ilyen felsőtestet elérni?

Figyelt kérdés

[link]


Mert nekem naturálban (6 éve edzem, ebből ténylegesen keményen és normálisan az utóbbi 3 évben) nem sikerült még. Távolról sem. Itt tartok: [link]


[link]



2015. ápr. 20. 16:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
54%
Ha normálisan edzel, és eszel, akkor nem több mint 1,5 év.
2015. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
Sajnos eltérő genetikák vannak, valakinek olyan a szervezete, hogy alig akar izmot építeni, és embertelen kaja kell, hogy látszódjon valami. A linkelt úriembert naturálon soha nem éred el, de ha ennyi éve edzel és így nézel ki, akkor koxxal se valószínű. Sajnos ez van. Nem vagyunk egyforma okosak, szépek, és izmosodási potenciál is eltérő.
2015. ápr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Az étkezésed,edzésed rendben van? 3év alatt megközelítőleg el kellett volna érned azt a szintet, ha rendben van a kajád és rendesen is edzel. De szerintem biztos,hogy koxol a gyerek...
2015. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Én naponta 10-12 órát dolgozom, nem irodán, tehát a kaja ha tudnám finanszírozni sem lehetne rendben, pontosan belőve. Igyekszem azért odafigyelni rá. Edzés nyilván rendben van. Ennyi idő alatt csak rájöttem, épp ezért is írtam 3 évet.
2015. ápr. 20. 17:02
 5/46 anonim ***** válasza:
56%
Naturálban soha nem éred el, max a vonatot.
2015. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
Az igyekszem odafigyelni és a nincs pontosan belőve sajnos kevés egy idő után a továbbfejlődéshez. Próbálj más melót keresni.
2015. ápr. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
az elso kep messze nem natural.
2015. ápr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
66%
Ezt írtuk mi is, olvasd el.
2015. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
Jó kis husi a csaj!!
2015. ápr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Hát igen, az a baj, hogy a munkahelyen azért elég komoly fizikai munka megy, és még ezután kell egy keményet edzeni is. Mert edzésnél én mindent beleadok, akármilyen fáradt vagyok, még este 11-kor is akár. Az lehet még a probléma, hogy mellette heti háromszor-négyszer futok is. Amúgy nagy dilemma ez nekem. Kockahashoz - bár gyűlölöm ezt az idióta kifejezést, mert abszolút dilettánsnak hangzik - sok futás kell, és kevesebb kaja. Izomépítéshez meg nem a futás kell, hanem több edzés, több kaja - nyilván normális. És a kettő együtt az hogy jön össze? Persze most lehet itt jönni a szálkásítás meg a tömegeléssel, hogy szálkásításnál kockás, tömegelésnél meg nem az számít stb. stb. okosságok, de nem könnyű ez. Most ilyen időtávlatból meg pláne. Azért sport forever, én ezt szeretem.
2015. ápr. 20. 18:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!