Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha heti 1X edzek csak egy...

Ha heti 1X edzek csak egy izomcsoportra, attól még lesz fejlődés?

Figyelt kérdés

Heti 3X tudok csak eljutni a konditerembe. fél éve járok, személyiedző írt nekem össze edzéstervet, abban mixelve voltak a gyakorlatok, tehát egy alkalommal volt benne minden (láb/karok/hát...) Nem igazán használt, vagyis látom, hgy valamit fejlődtem, talán túnusosabb lettem, de centiben nem nőttek az izmaim. Igy most áttértem arra, hogy egy alkalommal csak 1 izomcsoportra dolgozok, de sajnos nem tudok 3nál többször menni így csak 1, max 2X kerül sor egy izomcsoportra...


(1 nap: láb/has és 2. nap: karok/hát/has-ra dolgozok, mellre és hátra keveset, azt nem szeretném erősíteni csak "karban tartani")



23 éves nő vagyok.


2015. ápr. 10. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdőnek heti 3x teljes testsúlyos edzés kell 3 hónapig. Ebben az időszakban főleg a technikánkat fejlesszük, hogy szabályosan végezzük a gyakorlatokat.


Haladóbb szinten heti 1x edzünk egy izmot.


>MOON<

2015. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Haladóbb szinten heti 1x edzünk egy izmot. "


Ha igazi dzsim brószájentiszt vagy, akkor igen, ha kicsit tájékozottabb vagy, akkor meg eldöntöd mennyi időd van, hogy érzed... Nem a heti 1 a legoptimálisabb papíron, persze működhet gyakorlatban.

2015. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, nekem megfelel az egy izom\hét dolog.
2015. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2015. ápr. 10. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!