Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tehetnék, hogy ne adjam...

Mit tehetnék, hogy ne adjam fel ennyire hamar, kitartóan tudjak edzeni?

Figyelt kérdés
Érzem, hogy változtatni kéne az étrendemen, izmosodni is szeretnék, hogy azért nézzek ki valahogy. Néha elkap a lendület, hogy "jajj edzés, étrend, hujujujj" de 1-2 hétnél tovább sose tart a dolog. 21/F vagyok 186cm 71kg, szerintem átlagos kinézet. Mit tehetnék, hogy ne adjam fel ennyire hamar, kitartóan tudjak edzeni?

2015. ápr. 7. 03:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá, hogy lányok terén hmmm eléggé sikeres vagyok, szóval ez se motivál, hogy belehúzzak a dologba. Egyetemista vagyok, szóval iszok vagy otthon döglök sorozatokat nézek/játszom.
2015. ápr. 7. 04:24
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdésekre nem lehet mit mondani.
2015. ápr. 7. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. rendszeresség: lőjél be a héten 3 napot, amikor el tudsz menni edzeni (lehetőleg ugyanabban az időpontban). menjél mindig akkor.

2. a kajálást se úgy csináld, hogy akkor most mindent kiszámolgatsz. ha nem akarsz profi lenni, persze, hogy elunod. nagyjából ügyelj arra, hogy tápláló dolgokat egyél, ami a fejlődésben is segít.

3. konkrétabban fogalmazd meg ezt az "izmosodni szeretnék" dolgot. pl. "fél év múlva szeretnék 38-as karokat". "8 hónap múlva szeretnék 185 kg-mal szériázni fekvenyomásban" :D. oké, a célok legyenek reálisak! de legyen határidejük is!

4. és igen, azt hiszem, a többi fórumozó nevében is gratulálhatok a csajozós sikereidhez :P értem én, hogy jön ez ide, de szerintem ennél jobb motiváló erőt is el lehet képzelni. pontosan miért akarsz izmosabb lenni? hogy jobban érezd magad a bőrödben? hogy jobban tudjál cipekedni? erre találjál egy olyan választ, ami erőt ad hozzá, hiszen, ahogy mondod, nem a csajokért csinálod :) sok sikert!

2015. ápr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy edzőtársat és akkor máris nem nyűg lesz az edzés hanem szórakozás.

Mehettek majd együtt a terembe pletykálni meg ájfónozni. (Csak az első mondatot tessék komolyan venni, de félig a másodikat is.)

2015. ápr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!