Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szüleim folyton szemét...

A szüleim folyton szemét kajaval etetnek. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés

Napi szinten hozzak a csokit,pizzat,nagymama süt es ilyenek..es hiaba probalok ellenallni,ennyi kisertes mellett nem tudok folyton. Valamint megy a lelki terror is ha nem eszek hogy "feleslegesen bajlodott vele,kidobta a penzt" stb. Sokszor jó kaja helyett is csak ilyen van itthon.

Hiaba mondom hogy ne hozzanak,csinaljanak,semmi eredmeny.

Nagyon zsirosodom. Mit tehetnek?

18/F


2014. dec. 22. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a frankot hogy ez neked igy sz4r és ne hozzanak ilyeneket mertnem fogod megenni és ha azzal zsarolnak hogy kidobott pénz stb. akk mond meg neked nem kel
2014. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a nagyon zsirosodsz azt jelenti hogy gyorsan nő a tömeged. Ebből csinalj hasznot úgy hogy egy olyan edzestervet csinalsz mint az icf5x5.

Jól fogsz fejlődni a gyakorlatokban.

2014. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a végén az stb utána z jött volna hogy: Te szoltál elöre hogy ne csináljanak ratyi kajákat meg ne vegyenek sok pénzért pizzákat meg mit tudom én még mit
2014. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj meg nemet mondani! Tudom ez nehéz, de a te döntésed, hogy mit eszel, rohadtul lényegtelen, hogy ki sértődik meg, ki nem. Autonóm személy vagy, nem kell hagynod, hogy mások befolyásoljanak. Nem kell egy kis gyökérként se viselkedni, akiben túlteng az öntudat, egyszerűen mondd meg, hogy nem kérsz. Tudom, hogy nem könnyű, amikor folyton tukmálnak. Ha meg kidobott pénz, hát kidobott pénz, majd megtanulják. Vagy nem, de az meg az ő bajuk. Mondjuk te elcsábulásról írsz... hát egyszerűen NE zabálj félre, tudom, hogy ez sem olyan könnyű sokszor, főleg így, hogy még dolgoznak is ellene, de meg kell értened: csak az akaraterőddel tudsz ellene tenni. (Egyébként ha néha félrezabálsz az nem gond, csak tényleg ne rendszeres legyen.)
2014. dec. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy cardiozz többet. Én amikor 3 hétig amcsiba voltam ilyen gyakorlaton ( ott kb minden kaja szemétvolt és ráadásul a menü mellé az édesség korlátlan fogyasztásra ki volt rakva középen egy hatalmas asztalra + a menühöz is járt) akkor elmentem naponta 60-90 percet futni, és kvajól ment mindig volt egy csomó energiám, meg ugyanúgy súlyzóztam is mellé. Mondjuk kicsit így is felszedtem, de max fél kiló jöhetett fel zsírba de lehet aztis csak bemagyaráztam.Am én nagyon könnyen zsírosodom szóval átérzem.
2014. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, hogy elmagyarázd nekik: neked ezek az ételek a célod eléréséhez nem jók. Készítsenek ételt normális alapanyagokból normális, egészséges módra. Azt mindenképp tedd hozzá hogy nem a szemét kaja mellé, hanem helyette lenne (ha esetleg felhoznák a jajjdekuvadrága kártyát).
2014. dec. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak megbántani, de 18 éves vagy. Nem hiszem, hogy a szüleid beszíjjaznak az etetőszékbe és letolják a torkodon erőszakkal a lekváros buktát :-)

MONDJ NEMET! Ez ennyire egyszerű ! Ha meg nincs otthon más kaja, akkor irány bevásárolni és főzz magadnak olyat amilyet szeretnél. Nyilván nem lehet elvárni az egész családtól, hogy akkor mostantól a te diétád szerint étkezzenek. Ha ők pizzát akarnak enni minden nap, akkor egyenek. Majd megnézhetik magukat a tükörben, az ő bajuk lesz. Majd rádnéznek és akkor elgondolkodnak azon, hogy mit nem csináltak jól. A kidobott pénzzel meg szemétség előjönni, én simán megmondanám, hogy egye meg ő, aztán akkor nem lesz kidobott pénz, milliószor megmondtam, hogy én nem kérem, mert már okádok tőle. Ennyi:-)

2014. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!