Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Fegyencedzés c. könyvet ki...

A Fegyencedzés c. könyvet ki írta valójában?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy állítólag Paul Wade, de hallottam olyan pletykákat,hogy valójában Al Kavadlo írta. Most akkor mi igaz ?

2015. ápr. 4. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Egy csapat jól képzett marketinges írta. Paul Wade nem létezik, egy kitalált karakter. Alnak pedig max annyi köze volt hozzá, hogy pózolt a második kötet képein, mert tudta, hogy nagyon sok 12 éves fogja megvenni a könyvet, és sok pénz fogja ütni a markát.


Én azt is elképzelem, hogy eredetileg nem is edzős könyv lett volna, hanem sima börtönregény, csak a csapatból valamelyik marketinges kitalálta, hogy neki régen beszólt egy testépítő, szóval írjuk tele a könyvet minden logikát és biológiai tudást nélkülöző, viszont nagyon jól és hihetően tálalt baromságokkal, amivel a testépítőket fikázzuk. Hadd kapja meg a magáét az a szemét! És meg is kapta! A fegyencedzés óta tart ez a keresztes hadjárat a testépítők ellen, hogy igazából nem is erősek, meg felfújtak, meg impotensek, meg mind kokszol, mind bunkó paraszt, és hiába edz 10 éve, simán szétverné az arcát egy kisgyerek aki otthon fekvőtámaszozik, mert az adja az igazi erőt.


Az "edzéstervnek" csúfolt marhaságnak is max annyi köze van a saját testsúlyos edzésnek, mint a könyv többi részének bármiféle igazi dologhoz. Rengeteg könyv foglalkozik sokkal színvonalasabban a saját testsúlyos edzéssel, nem értem, miért pont ez terjedt el. Ja, de mégis értem, ezt köszönhetjük a marketingeseknek.

2015. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Több sportszaki illetve inkább tényleg marketingzseni írta.

Nagyrèsze a testépítés fikázásáról szól.

2015. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Alapgyakorlatok fogták és betuningolták. Minden alap tesi tanár megírhatta volna a könyvet a lényege pedig a körítés volt.

Azért szól a súlyzózás fikázásáról mert az is reklám.

2015. ápr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ezt én tudom. Ezèrt írtam a marketinget.
2015. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Wade létezik. A srác aki a gyakorlatokat bemutatja a könyvben, az állította azt, hogy kétli, hogy nem létezne. Al Kavadlo állítólag kapcsolatban áll vele, e-mailoztak egymással. Én adnék esélyt, hogy létezik. Gondoljatok csak bele, hogyha volt fegyencek lennétek, akik bűnt követtek el, fel mernétek-e vállalni magatokat és el tudnátok-e viselni, hogy egyfolytában a múltadról faggatnak, megkérdőjelenek? Mert én nem igazán. Eleve lehet, hogy egy visszahúzódóbb ember, nem is szereti a felhajtást. Az interneten találtam régebben egy interjút vele, amiben benne volt az edzése és az étkezése is talán, de fotó nem volt róla, se semmi egyéb. Én adok annak valóságalapot, hogy létezik, de persze lehet, hogy csak kitaláció. A könyvet, meg ha létezik nyilván álnéven írta.
2015. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt kell bebizonyítani hogy nem létezik, hanem azt hogy ő bizony EGY élő ember és nem csak egy fikció.

Te azt is elhiszed hogy az olimpián nem doppingolnak mert van ellenőrzés?

2015. ápr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Félreértelmezhettél vagy nem írtam le jól. Kihangsúlyozom, hogy szerintem LÉTEZHET. Nem feltétlenül létezik, de van arra esély, hogy valóban LÉTEZIK. De az is lehet, hogy csak sportszakértők írták börtönös sztorival megkörítve. Ez is esélyes. Szerintem sosem tudjuk meg az igazságot...
2015. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tökmindegy. A lènyeg benne az edzés. A többi fikàzó hulyeséget meg nem kell elhinni.
2015. ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Így van. Minket csak hasznosítható rész érdekel.
2015. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű, hogy "nem kell elhinni". Sokan nem tudják ezt, és elhiszik. A legtöbb embernek még mindig a nullával egyenlő a tudása a témával kapcsolatban, és pont ezért nagyon veszélyes a fegyencedzés: a szűz elmét tölti fel baromságokkal, amit a későbbiekben egyszerűen nem lehet onnan kiírtani. Több fegyencedzés, illetve street workout csoportban jártam már facebookon, és a többségben ha fehérjeporról beszéltél, egyből jöbb 5-6 ember, hogy majd nem fog felállni, meg az csak felfúj. Volt, hogy lebasztak valakit, mert súllyal mert húzódzkodni, és megmagyarázták, hogy így meg úgy lesz 1 hónap múlva ízületi roncs. És az a szörnyű, hogy ezek nem ritkán nagykorúak voltak. Aztán ha kérdőre vonod őket, hogy hol hallottak ilyeneket, akkor vagy a "nem vagyok hajlandó idiótákkal vitatkozni" választ kapod, vagy az "olvasd el a fegyencedzést" választ.


Az edzésről meg... a fegyencedzést igen sokan megírhatták volna. Sőt, jobbat is. Sőt, én is tudnék jobbat írni, de jó hír, hogy nem kell, mert rengetegen írtak már fényévekkel jobb saját testsúlyos edzéssel foglalkozó könyveket. Komoly tornászok írtak már ilyen könyveket, de azokat valahogy nem olvassa senki.

2015. ápr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!