Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan, milyen időközönként...

Hogyan, milyen időközönként használjam a Jumbo professional-t?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 178cm és 62kg, nehezen hízó típus. Vettem egy 20 adagos kiszerelést pár napja és most próbálok magamnak kitalálni valamiféle rendszert, hogy milyen időközönként szedjem. Heti 4x edzek (street workout) a hét többi napján pedig a mély izmokat fejlesztem (fegyencedzés). Lassan 1,5 éve edzek. Nekem azt javasolták, hogy mindig reggeli után igyak egy adagot+ minden edzés után és ha ettől úgy látom, hogy inkább zsírosodok, akkor csökkentsem az adagomat. Szerintetek ez így jó?

2015. márc. 31. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egyébként rendben van az étrended, megvan a megfelelő makróbevitel, akkor elég edzés után, reggel tök felesleges. Ha meg nem fejlődsz , akkor emeled a ch bevitelt, pl. többrizst és zabot eszel, nem jumbóból fogyasztasz többet. Az izmosodáshoz kalóriaplusszos étrend kell, nem jumbo. Ha jól gondolom, akkor a boltban tanácsolták ezt, azért, hogy gyorsabban fogyjon... De ha rám hallgatsz, akkor legközelebb sima fehérjétveszel, azt ihatod egêsz nap, edzés után meg teszel bele plusszban gyors ch-t. Ez olcsóbb és jobb megoldás.
2015. márc. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, az üzletben mondták és nekem is gyanús volt, hogy csak azért, hogy gyorsan fogyjon. És milyen fehérjét ajánlasz?
2015. márc. 31. 13:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak edzés után igyad. Nem kell cukros cucc napközben.

És igen, jobb lenne külön proteint venni és ahhoz tennél edzés után gyors ch-t.

Myprotein impact, mhn whey, biotech nitro pure whey, scitec 100% whey prof, stb.

Nálam most mhn megy.

2015. márc. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. márc. 31. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
ha mar megvetted akkor idd meg edzes utan, legkozelebb meg ne koltsd ilyen marhasagra a penzed.
2015. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semikor sem gasználd...kuka!
2015. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*semmikor, használd
2015. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!