Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Jumbo után mit használjak?

A Jumbo után mit használjak?

Figyelt kérdés

Bő két hónapig Jumbot használtam, nehezen fejlődtem, nem híztam és ezt ajánlották, feljött 4-5 kg, izomban is látszik, de a második adag vége felé már kezdtem pocakosodni és rosszul is vagyok tőle, tehát szeretnék mást kipróbálni.

Tudom,hogy ahány ember annyi válasz, de mindegyiknek utánanézek és majd úgy döntök.


2015. márc. 17. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a tápkieg a lényeg. A napi össz kajabevitel számít, tápkieggel együtt. Ha túl nagy kalória pluszban vagy, akkor több zsír jön. Egyébként jobban jársz már csak anyagilag is, ha veszel külön proteint és ahhoz teszel edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, maltodextrint vagy akár ezek keverékét pl carbo x-et vagy carb-f-et. Így reggel is tudod a proteint tisztán cukor nélkül tenni pl a zabpehelyre. Gyors ch csak edzés után menjen a proteinhez.
2015. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két hónap alatt 4-5 kiló azért elég korrekt, miről beszélsz?
2015. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2#: Annak a fele zsír lesz...
2015. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
danabolt, hogy a koxtól(jumbo) ne ess össze!
2015. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!