Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 évesen, vékonyan nem lesz...

15 évesen, vékonyan nem lesz fura kondiba járni?

Figyelt kérdés

Kicsit idióta kérdés, de azon gondolkozom, hogy mennyire lenne kellemetlen az abszolút zéróról indulva belépni viszonylag fiatalon a konditerembe :D Elkötelezett célom a jobb test elérése, csak hát kicsit kínosnak képzelem el az első alkalmat. Jobb híján persze egy barátommal megyek, szóval ketten "égnénk", tehát annyira nem félek, csak kíváncsi vagyok. Illetve miket kellene először csinálni / hányszor járni egy héten? Köszi a válaszokat előre is! :)


15/f



2015. ápr. 3. 20:18
1 2
 11/12 Zedricht ***** válasza:
Én is 15 vagyok és fél éve kezdtem:) Nem belépni ciki, senki sem fog cikizni, de én ajánlom előbb nézz szét neten, mit, hogy kell, mert akkor belűl fogsz égni..saját tapasztalat:)
2015. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Kíváncsi lennék, hogy elmentél e és mi volt a tapasztalatod...
2015. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!