Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktam járni kondi terembe?!

Szoktam járni kondi terembe?!

Figyelt kérdés
Naponta,kétnaponta csinálok 200 ha bírom 300 felülést/hasprést,futok,kardiózom , sokat sétálok. Néha szoktam csokit enni, 1-2 naponta, nekem azt mondják, hogy így nem ér semmit az edzés.. ez igaz? Vagy mondjak le végleg a csokiról?
2015. febr. 26. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha 200 felülést csinálsz, az lendületbõl rángatózás, nem izommunka.
2015. febr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy szoktál e :D
2015. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezert konkretan felesleges kondiba jarni...hasazni otthon is tudsz,futni meg kint.
2015. febr. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is nem írtad le hogy mi a célod, így nem lehet tanácsot adni. Bár feltételezem hogy a fogyás lenne a cél, és hölgy vagy.

Én ajánlom a sárga kapszula c. könyv elolvasását (nem hosszú, és ingyen letölthető).

Illetve írd be a google-ba hogy "alapismeretek" és az első találat ami kijön azt a cikksorozatot (alul "lapozni" kell) olvasd végig.


Ezek egy része az izomépítésről szól amire azt gondolhatod hogy nem fontos, de ajánlom olvasd végig, egyrészt mert a nők az izmoktól formásak, másrészt átfogóbb képet kapsz a testépítésről.

Innen informálódni tudsz hogy milyen étrendet, és milyen edzésmódszert használj, a cosmot, feminát, meg nőklapját pedig dobd ki :D

2015. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell végleg lemondani a csokiról.


200-300 felülés helyett 100 hasprés is elég, ha rendesen csinálod.

Ahogy a 4. hozzászóló mondta olvass, nézz körül neten.

Tartsd be az étkezést és csalónapon ehetsz csokit. (Tudom, sokan azt mondják, hogy ne, mert szemét kaja, de én őszintén szólva eszem. Mivel hobbi a kondi és nem életcél ezért megengedem magamnak.

2015. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogyni. Csak izmosodni
2015. febr. 26. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor meg fedezd fel a sulyzokat,ne a kardiopadokon bohockodj.


Builder.hu->edzestervek,noi cikkek

2015. febr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!