Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék elkezdeni kondiba...

Szeretnék elkezdeni kondiba járni, mert erősödni szeretnék. ?

Figyelt kérdés
Nekem a kondi jobban bejön mint a Fegyencedzés, sw. DE! Félek, mi lesz ha az ott lévő, , izomkolosszusok, , röhögni fognak, hogy csak 20kg-val nyomok fekve, nem 120-asl,15-el guggolok nem 65-el?

2014. okt. 19. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyék mindenhol vannak de ha jó helyet fogsz ki akkor kevesebb lesz :D
2014. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ettől ne félj, rengeteg dagi és vékony ember jár kondiba. Azok az izomkolosszusok sem úgy születtek... valahol el kell kezdeni. Először én is kellemetlenül éreztem magam amikor még anno elkezdtem, de rájöttem, hogy hülyeség. Azóta sokat fejlődtem, de természetesen nem röhögök ki senkit. A saját edzésemmel foglalkozom.
2014. okt. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj le nyugodtan, senki nem fog lenézni. Nálunk is sok kezdő van és semmi gond nincs velük, illetve nekik sincs gondjuk velünk, haladókkal.
2014. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!