Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem ciki személyi edzőhöz...

Nem ciki személyi edzőhöz járni hogy fogyjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, valahogy nagyon rosszul érzem magam amiért túlsúlyos vagyok és változtatni szeretnék de az edzőteremben is félek hogy kinevetnek meg ilyenek.
2015. márc. 12. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Én a futással voltam úgy, hogy biztos mindenki nézni fog, meg kiröhögnek. A 3 év alatt 2 tini volt csak, aki kinevetett, a többiek elismerően néztek rám általában. Állítólag edzőteremben sincs máshogy.
2015. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van néhány "elit" edzőterem, ahova inkább azok járnak akik már évek óta művelik ezt a sportot. Ott talán kellemetlenül érzed magad, de kinevetni nem fognak. A többi helyen elég sok a túlsúlyos, akik ugyanazért járnak mint Te. Én még nem láttam olyan helyet, ahol kicikizték, kinézték volna akár a cingárakat akár a túlsúlyosokat. Mindenki azért jár oda, hogy változzon, különben is a saját edzésünk fontosabb, mint hogy másokkal foglalkozzunk. Vágj bele bátran :D
2015. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert vannak...
2015. márc. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ciki????

Felénk nagyon menő dolog!

2015. márc. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem ciki, főleg ha edződ is lesz. Olyan edzőhöz menj aki étrendet is összeállít neked, az nagy segítség lehet a változáshoz.
2015. márc. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!