Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire ciki kb nulla izomzat...

Mennyire ciki kb nulla izomzattal elkezdeni edző terembe járni?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt hogy soha vagy csak alig csináltam fekvőtámaszt és gyenge vagyok mint a harmatos libaf*s. De kezdem unni és szeretnék ezen változtatni csak mondjuk nem merek be se lépni az ajtón mert ki néznek. Avagy kiröhögnek. Nem voltam csak félek hogy megtörténhet.

2013. okt. 4. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyire. nem csak kigyúrt állatok járnak oda.
2013. okt. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben az ég világon semmi ciki. Mindenki elkezdte valahol egyszer, szóval ne parázz azon, hogy kezdő vagy. Ne másra, hanem magadra koncentrálj, elvégre magad miatt mész, nem mások miatt.
2013. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
Az nem ciki, ha valamit akarsz tenni ez ellen. Senkinek se a szél hordja oda az izmokat, valahonnan indult mindenki. Inkább azt tartom cikinek, ha valakit nem érdekel, hogy "gyenge, mint a harmatos libaf*s", vagy csak lusta rajta változtatni. Szóval csak keményen és kitartást!
2013. okt. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat. annyi lenne még hogy magas vérnyomással lehet egyáltalán ilyen edzőtermi sprotot üzni mert hogy az átlagban 140 fölött van 70es alsó értékkel a pulzus meg 52
2013. okt. 4. 00:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenki volt kezdő, no para.

A vérnyomásod nem olyan vészes, jó étrend és az edzés rendbehozza.

2013. okt. 4. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt, 140 feletti, de amíg gyógyszerrel nem állították be normálisra, engem eltiltottak a kondizástól.
2013. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a vérnyomásod nem olyan vészes.Kiröhögni nem fognak,ne félj.Végezz rendszeresen kardiót is,az jót tesz a vérnyomásnak.
2013. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sosem ciki!!
2013. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!