Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HCG nélkül is meglehet oldani...

HCG nélkül is meglehet oldani egy kúra utáni visszaállítást gyengébb szerek esetén?

Figyelt kérdés

Gondolok itt oxára meg stanára, kúra alatt menne provi meg zita, de a végén hogyan is?

(A visszaállításról sosem hallottam, olvastam sokat:( megköszönném az értelmes válaszokat:)) Injekciót még nem akarok szurkálni.



2015. márc. 31. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek után nem kell hcg. Nem teszto egyik sem, gyenge cuccok.
2015. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm:3
2015. márc. 31. 21:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobban járnál azzal pedig. A tablettás cuccokat nagyon nem szereti a máj.
2015. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bizony. A tabletta jobban nyírja a májat.
2015. márc. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elszomorít, hogy itt (is) ekkora spílerek vannak ilyen téren.
2015. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egyiket se erőltetném, de a tablettát semmiképpen!
2015. ápr. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mièrt te vagy a spíler 49-es? Mi a gond a vàlaszokkal? Indokolni is kellene ám, mert anélkül a kommented csak hiteltelen fikàzás. Vagy szerinted kell hcg stana után?
2015. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Merovingii ***** válasza:
Egy 100 szemes kúra esetén nem kell a hcg.gyenge a toxikus hatása, és közepesen erős az anabolikus hatása.erőnövelésre alkalmas inkább.ha jól kajálsz hoz is fel valamennyit.
2015. ápr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kúra alatt provi és zita?

Én nem vagyok híve a provi és a zita együttes használatának, kúra közben provi utána pedig zita levezetésnek. Sosem olvastál a visszaállításról de azért elkezdenél egy kúrát?! És ha a kúra végéig senki sem segít mi lesz? :)

2015. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!