Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Full Force Kreatin? Szerintetek?

Full Force Kreatin? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez lenne az első kreatin kúrám és a Creatine Monohydrate F2 terméket választottam!

Szerintetek? Aki használta milyen?

Egyébként 15 éves vagyok kaja rendben vitaminok is. 76 kg vagyok. 7 napig tolnám napi 25g 7 nap után pedig napi 12g ez így jó?



2015. márc. 15. 21:35
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] <------- erről lenne szó.
2015. márc. 15. 21:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség még. Majd ha már edzettél 2-3 évet, akkor azt mondom okés, hogy kipróbálod. De még nem érdemes ellőni azt a pluszt amit hoz. Ráadásul nem is nagy csodaszer. Addig jó ameddig szeded, aztán amint abbahagyod elszáll az erőd. Ez már inkább azoknak kell akik edzenek már egy jó ideje és semmi nem segít már. 15 évesen te még egy tesztoszteron bomba vagy, tele energiával, fiatal vitalitással. Jól elleszel enélkül is. Én még nem ajánlom. Fölösleges.
2015. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
ne akarj már kokszolni ember !
2015. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!