Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma délelőtt teleettem magamat...

Ma délelőtt teleettem magamat prézlis disznókarajjal, és ráadásul még zsírban is volt kisütve.5-6 szeletet ettem belőlle. A nap hátralévő részében hogyan egyek? Csökkentsem a szénhidrátot?

Figyelt kérdés
tömegelek
2015. márc. 21. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne csökkentsd. Nem lesz attól semmi, ha egy napra több kalória megy, max betöltődsz jobban.
2015. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de szerintem ez jóval több kalória lenne, mert sok zsír lett hozzá téve sütéskor. Mert ugye nem én csináltam. kb 500 feletti kalóriaplusz lenne. Sőt lehet h még 1000 is
2015. márc. 21. 12:16
 3/4 A kérdező kommentje:
és még ott a prézli is(zsemlemorzsa)
2015. márc. 21. 12:16
 4/4 anonim ***** válasza:
És akkor mi van? Nem fogsz egy nap alatt bezsírosodni. De ha te megnyugszol attól, hogy délután csökkented a ch-t, akkor csináld azt. Szerintem 1 nap alatt nincs akkora jelentősége. Vagy versenyre készülsz 1-2 héten belül?
2015. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!