Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel nagyjából...

Otthoni edzéssel nagyjából milyen alak érhető el? (nőknél) Tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Lehet teljes testes kép is, illetve külön testrészenként is.

2015. márc. 5. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem leszel egy michelle lewin, de egy csinos alakot össze tudsz hozni szerintem. Persze a hatékonyságodtól is függ.
2015. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

ezek szerint én a 2-es típus vagyok;

tipikusan a shop bulideren tájékozódtam, sőt az átmozgató edzéstervem is onnan van, meg az osztott edzéstervem is; és én látom a változást magamon; bár azt hozzáteszem hogy mielőtt elkezdtem az edzést, már akkor is irigykedtek az alakomra, szóval álomalak mindenkinek mást jelent, nekem azt amit kitűztem magam elé, másoknak meg pl az én alakom, enyénileg változó


Szerintem aki nem hobbisportoló az igenis utána néz komolyan a dogloknak, urambocsá személyi edző véleményét kikéri; de akár ha a pincében edz is egymaga, akkor is szabályosságra törekszik, precíz és fegyelmezett a saját érdekében.


Sajnos a kajálás nekem nehezebb mint maga az edzés betartása. De még így is egyértelmű hogy hatásos, és elérhető egy szép igényes kidolgozott test. Szóval nem az otthoni edzés a gond, hanem hogy sokan csak úgy belevégnak felkészületlenül vagy pusztán holni szalmaláng lelkesedéssl ami elillan hamar...

25/N

2015. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!