Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni edzéssel nagyjából...

Otthoni edzéssel nagyjából milyen alak érhető el? (nőknél) Tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
Lehet teljes testes kép is, illetve külön testrészenként is.

2015. márc. 5. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

nah de melyik típus?

1.a lány edz már x éve és úgy dönt,hogy mivel mindent tud már az edzésről és a táplálkozásról,egyedül is meg tudja oldani az edzést otthon,eszközök is rendelkezésre állnak a szakértelme és az évek rutinja mellett.

2.életében nem sportolt és úgy dönt,hogy otthon saját kútfőből nekiáll valaminek?


az 1es ugyanolyan eredményes lesz,mint előtte.

a 2nek meg évek önkísérlete lesz mire saját kárán kiokosodik a femina.hu téveszmék kártékony hatása alatt és elér valamit,ha elér egyáltalán.

tehát a kérdés lefordítva-szakértő kontra dilettáns,melyik lesz az eredményesebb?

2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Korbács!

És mi van akkor, ha a kettes , aki életében nem sportolt, a fejébe veszi , hogy megcsinálja, mielőtt nekiáll, rendesen utánanéz, elolvas egy raklap szakirodalmat,( eszébe sincs elhinni a femina.hu baromságokat), kérdez, megveszi az eszközöket, nekiáll, és elkezd rendesen fejlődni? Én ismerek ilyet :)


Kérdező ha így teszel lesz eredménye! Linket nem tudok.

2015. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Találtam mégis. Nem voltam ott, de azt állítja a csaj, higy a nappaliban lett ilyen, gondolom jó pár év alatt


[link]

2015. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

#2

A masodik tipusbol eleg keves van.


Amugy kerdező lehet hogy nagyon meglepo de minden ember mas adottsagokkal rendelkezik szoval lehet hogy ami neked alomalak masnak edzes nelkül megvan es vice versa.

2015. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
akit írsz az eléggé ritka típus,de ő lehet eredményes.
2015. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
az is kérdés, hogy van e a lány pincéjében a bdsm eszközökön kívül egy berendezett konditerme, vagy csak saját súllyal akar edzeni?
2015. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Százhúsz kiló, nem mindenkinek áll jól a szürke ;)


Amúgy kezdőknek elég pár tárcsa és rúd, később meg lehet bővíteni a készletet.

2015. márc. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

google: "női rovat shop.builder"

ezt üsd be, és ott olvasgass.

illetve "sárga kapszula" ingyenes könyv.

2015. márc. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó: Ismerem azt az oldalt, a könyvet meg már rég elolvastam. És még más helyeken is utánanéztem ennek az egésznek.

Már kb fél éve edzek, de csak 2-3 hónapja normálisan. Rudam meg tárcsáim nincsenek (nincs rá pénzem, meg panelben nem nagyon tudnánk hova tenni), csak kézi súlyzóval és lábsúllyal szoktam edzeni.

2015. márc. 6. 05:46
 10/12 anonim ***** válasza:
Küldesz képet, hogy mire jutottál? Kíváncsi vagyok :)
2015. márc. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!