Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hol végeznek Budapesten...

Hol végeznek Budapesten testtömeg arány mérést és nagyjából mennyibe kerül egy alkalom?

Figyelt kérdés
Persze törekednék a minél olcsóbb, de azért elég pontos megoldásra. Ja és gépi mérésre gondolok a csiptetős módszert ismerem.
2015. febr. 19. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy mérleget, az értelmesebbje már megmondja a testzsír és testvíz százalékod, pontos mérés meg nincs.
2015. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van olyan mérlegünk, legutóbb szálkásításnál végig 14%-ot mutatott zsírra mialatt 4 kilót fogytam és a csíptetős módszerrel 10%-ra mértem magam. Havonta vagy kéthavonta megmérettetném magam egy ilyen géppel az még belefér szerintem a keretbe.
2015. febr. 19. 13:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a csiptetos nem pontos de ez nem baj mert ha vegig egy ember méri akkor végig ugyanannyival lesz pontatlan tehat a testzsirnovekedest/csokkenest jol lehet merni vele.
2015. febr. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogy működik de nem ez volt a kérdés.
2015. febr. 19. 14:25
 5/5 anonim ***** válasza:
DEXA a mérés neve, és olyan 12e/alkalom. Szerintem a csíptetős módszer és a szemrevételezés is pontos.
2015. febr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!