Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék tömegnövelni,...

Szeretnék tömegnövelni, izmosodni. Változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Szóval 60 órát dolgozok egy héten így csak péntek-szombat-vasárnap tudok lemenni a terembe.

Így írtam magamnak a tervet:

Péntek- Mell, tricepsz

Szombat- Hát, bicepsz

Vasárnap- váll, láb


Mégvalami, hétköznap itthon hasra tudok edzeni, egyszerűbb egykezes súlyzós edzést csinálni mellette. Gyakorlatoknál amikor emelem a súlyt vagy kinyomom, azt próbálom minél gyorsabban, visszaengedni meg lassan szoktam azt hallottam ez jót tesz, mennyire igaz?


Sok helyen olvastam, hogy izolált gyakorlatokra nincs szükségem tömegelés alatt csak ilyenek, hogy fekvenyomás meg húzószkodás, gugolás.. Ettől független én imádom csinálni őket pl tárogatást meg különböző gyakorlatokat. Ez lassítana az izmok építésében igaz?


2015. febr. 22. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Az edzésfelosztás jó lesz. Csinálhatsz izolált gyakorlatokat is semmi nem tiltja tömegelés alatt, de a legjobbak az alapgyakorlatok maradnak, az izolációs gyakorlatok inkább akkor hasznosak ha valamelyik izom le van maradva és csak azt szeretnéd megedzeni.
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!