Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Láb edzéstől a lábaim robbanék...

Láb edzéstől a lábaim robbanékonyabbak is lesznek?

Figyelt kérdés

Mármint ha mellé nem edzek arra hogy magasabbra ugorjak vagy messzebb mint pl.Simeon Panda

Róla láttam is egy olyan videot ahol szinte mell magasságig felugrik.



2015. febr. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, de ha magasra akarsz ugrani például, akkor az alapvető dolog az, hogy ugrálsz, és mellé erősíted a lábad.

Az edzés stílusa pedig erőemelő legyen, vagyis guggolások nagy súllyal, kevés ismétléssel (1-5).

Ha testépítő paraméterekkel dolgozol, (6-15, főleg 8-12) az hosszútávon akár hátrány is lehet.. Rövidtávon persze erősödik a lábad, ezáltal robbanékonyabb lesz, de ha nagy izomtömeget pakolsz rá, akkor már pont hogy lelassul.

2015. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyújtásokat is próbálj azoktól mindenképp robbanékonyabb leszel.
2015. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Traktorkerék forgatástól leszel tényleg robbanékony. Nálam bevált. Én küzdő-sportot is űzök, nálam bevált.
2015. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
De a guggolás se rossz. A másikat csak érdekességként írtam.
2015. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. febr. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!