Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kedzejek neki igazán a...

Hogyan kedzejek neki igazán a kondizásnak? Részletek lent 26/N

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom, hogy igazán, mert eddig is edzettem, de szeretnék fejlődni, mert a mostani edzésemnek már nem érzem a hatását.Eddig heti 3-4szer futottam, vagy az otthoni szobabiciklin tekertem kb 30 percet, plusz 2 kilós súlyzókkal tornáztam otthon. Mára mindehhez mr hozzászoktam, és a szervezetem se igazán reagál rá. Szeretnék fittebb lenni, 2-3 kilótól megszabadulni, és tónusos, feszes izmokat. Szerencsére az alkatommal nincs gond, ha hízok, egyenletesen, ha fogyok, azt is. A kondigépeket ismerem, viszont fogalmam sincs, milyen edzésterv alapján, hogyan álljak neki. Személyi edzőre sajnos nem telik. Tudnátok esetleg oldalakat linkelni, esetleg étrendmintákat is, vagy ötleteket, tippeket írni? Annyit még, hogy az izületeimre,porcokra nagyon oda kell figyelnem, mert hajlamosak megfájdulni. Előre is köszönöm!

2015. febr. 7. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt megtalálsz mindent amire szükséged van,ha fogyni szeretnél nézhetsz innen szálkásitó diétát,mellette aerob,sulyzós edzés,(edzéstervet is talalálsz), + ha szobabiciklihez hozzászoktál növeld az időt,vagy maradjon ugyanúgy ,de akkor azt intenzivebben.

2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A builder.hu-n minden megvan.

Töltsd le es olvasd el a Sarga Kapszulat. (Ott van az oldalon)

2015. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!