Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyal mennyit...

Saját testsúlyal mennyit egyek? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

HETI 6x edzek!

a nap.(heti 4x)

fekvőtámasz 10x20-25

Tolózkodás 4x8-10

hasprés-lábemelés.:)

b nap. (heti 2x)

Aztán biciklizés és persze a gugolás.


minden reggel suli előtt eszek itthol reggeli 1 szelet kenyér mikor mivel. Általában husfélével vagy rántotta.ez 5:40 kor mindig pontosan aztán suliba 7:30tól 11ig megeszek 4 szendvicset.:) +1 liter viz lemegy Hazaérek 14:00 de általában 16:00 ilyenkor még eszek meg persze este edzés után meg van mikor előtte is :// :D :) ez így milyen? és +van rajtam 4-5 kg zsír.:)


Ha érdekel valakit tudok küldeni privibe képet magamról! Nem vagyok kigyúrt de szeretnék erős és izmos lenni és ehez tudom enni kell de ez nem kicsit sok?


Ui: 17 f :)


2014. okt. 16. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan azt egyed mint amit testépítésnél.

Ez az edzésterv viszont pacikuki.

2014. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne húzódzkodni is.
2014. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az edzésterv lesz jobb is ,de valahol el kell kezdeni :)
2014. okt. 16. 16:25
 4/7 A kérdező kommentje:
hát jó lenne de itthol nem nagyon van rá lehetőség.:) és nem az edzéstervről kérdezgetem hanem a kajáról :( edzek keményen 67 kg vagyok. Most kezdtem el nem régen 2 hete:)
2014. okt. 16. 16:29
 5/7 Sowilo ***** válasza:
Nem az a lényeg elsősorban hogy mennyit, hanem hogy mit. Amit te eszel, az a vizen és a rántottán kívül 100% szemét, nem kellene ilyeneket enned. Nem hogy az edzésterv, de még az étrend is olyan szar, amilyen szar csak lehet. Egy fikarcnyit nem fogsz fejlődni. Csináld rendesen, vagy hagyjad a fenébe.
2014. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A húzódzkodást csak jó tanácsként mondtam, mert azt esetleg hamarabb bevezetheted, mint az étrendet. A kaját meg számolni kell. builder.hu-n van hozzá segítség. Olvasgass utána. Meg szedd le a Sárga kapszulát is és azt is olvasd el. Utána nem lesz kérdésed.
2014. okt. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sowilo ***** válasza:
Na, azért a testépítő étrend nem föltétlen alkalmas testsúlyos edzéshez. Súlyzós edzéssel, ahol célzottan minden izmot külön lebombázol ahogy csak lehet, több kalóriát égetsz, mint az összetett testsúlyos gyakorlatokkal. Testsúlyos edzéssel egyszerűen kisebb a terhelés. A fehérjét tartsd mindig magasan, de a szénhidrátból célszerűbb kevesebbet fogyasztani, főleg ha könnyen zsírosodsz.
2014. okt. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!