Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek megfelelő az...

Szerintetek megfelelő az étrendem? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja álltam át tömegnövelésről paleolit diétára. Átlagos napom így néz ki:

1. étkezés - 70g főtt zabpehely 1 db banán

2. étkezés - 1 db közepes zöldalma vagy/és 1 db közepes narancs

3. (fő)étkezés - 200 g csirkemell vagy tengeri hal, 150g brokkoli, 50 g sárgarépa vagy 50 g paradicsom (kókuszzsíron)


főétkezés után súlyzós edzés vagy futás vagy úszás (részletek később)


Edzés után 30 g Scitec 100% Beef Concentrate


4. étkezés - Rántotta 3-4 tojásból, 40 g kolbásszal vagy 20 g sertés szalonnával, vagy 90g tonhal konzervvel és 2 közepes paradicsommal


5. étkezés - 10 g Dió vagy 15g mandula és 200 g sütőtök


Tápanyag megoszlás hozzávetőlegesen:

Fehérje - 160 - 180g

Szénhidrát - 140- 160 g

Zsír - 60 - 80 g


Étrendkiegészítők:

Reggel: 1db Scitec Mega Daily One Plus, 1db Omega-3 halolaj, 1 db Biotech Vitamin C-1000, 3db Arthroxon, 1db Scitec Ca-Mg

Étkezések között 2x3 Full Force - Full Blast

Futás Úszás előtt - 13,5 ml Scitec Folyékony L-Karnitin 100.000x

Edzés előtt 1 db banán


Edzés


Hetente 4-szer végzek nehéz súlyzós edzéseket 1,5 - 2 órán át. Pihenőnapokon, és váll napon 30-40 perc közepes (8-10 km/h) tempójú futást, vagy 30 perc intenzív mellúszást végzek.


Jelenleg 176/94 kg vagyok (Diéta elején 96 kg voltam), körülbelül 25%-os testzsír %-al.



2015. jan. 21. 19:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Kihagytam, hogy esténként végzem leginkább a futást v úszást, és naponta 3-4l vizet iszok, amiből 1l este zöldtea.
2015. jan. 21. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez tömegelésre soha nem lesz jó. Arra jó hogy legalább látok egy paleo étrendet végre. Célod nem tudom mi vele, arra lehet jó hogy szálkásíts


max ~2200 kalóriát viszel be, ami ahhoz elég hogy minden mozgás nélkül tartsd a súlyod. Ha ennyit mozogsz, és edzel akkor viszont fogyni fogsz az fix. Ha a célod ez, akkor jó lehet. Súlyzós edzést sztem viszont ennek az esetén csökkentsd 3-ra és eggyel növeld a futást.

2015. jan. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valóban elfelejtettem odaírni, de igen szálkásítani szeretnék. Köszönöm a választ!
2015. jan. 21. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Beef concentrate az kollagén a legszarabb fehérje ne azt szedd mert pénzkidobás.

A szándékos zsirbeviteled nagyrésze ne szalonna meg kolbász legyen. Helyette inkább ch menjen.

2015. jan. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!