Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen port...

Szerintetek milyen port szedjek? Szerintetek melyik lehetne nekem a megfelelő? Részletek lent

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem el újra járni edzeni.14 fajta proetin van.heti 3szor járok és nem tudom ezt szedjem tovább v szedjek mást?fehérjét eszem-csirke rizs.igyexem kerülni a zsirosat.amit szedek:MULTIPOWER 80.ha lehet csak tanácsot írjatok ne leszólásokat.Köszi :D tömeget növelek,86 kg vok és 177 cm.
2011. ápr. 22. 17:25
 1/7 noname86 ***** válasza:

mi az hogy 14 féle protein van?

szilárd kajából beviszed a 2gramm fehérjét +4-5gramm ch-t?

ha igen akkor csak edzés után kell protein turmix dextrózzal

2011. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Yeah BuDDy! válasza:
Tanulmányozd egy kicsit át a helyesírási és az értelmező szótárt,aztán tedd fel újra a kérdést értelmesen megfogalmazva.
2011. ápr. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


14 protein???

Neked el kéne hagynod a fogalmazásgátló szedését!

Tömegnövelő étrend+kiegészítők+súlyzós edzés. Ennyi kell!

2011. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a 14 proteint hasra ütésből írtam..nekem azt mondták többféle van..ezért kérdeztem.

bocs a helytelen írásét siettem de azt hiszem nem kérdésre válaszoltál hanem keresed hogy tudsz szúrni. ??éérdekes.

érdekel engem hogy melyik fajta protein a legjobb?

természetesen súlyzózok.de nem ez volt a lényeg hogy mit csinálok hanem hogy tömegnöveléshez ki mit ajánl..

kértem hogy a nem ideillő,rossz indulatú megjegyzéseket mellőzék a válaszadók.KÖSZÖNÖM

2011. ápr. 23. 02:16
 5/7 A kérdező kommentje:
írásért--lemaradt a r betű..csak a miheztartás végett..
2011. ápr. 23. 02:19
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Szerintem ne legyél felháborodva, érthetetlen volt a kérdésed! Most már értem mit szeretnél tudni, tudok normálisan válaszolni!

Nincs olyan hogy legjobb protein! Az hogy kinek mi jön be egyén függő, és elméletileg a vércsoport is befolyásolja bizonyos mértékben a fehérjék hasznosulását! Itt meg tudod nézni a tiédnek megfelelőt: [link]

Én ezt csak részben veszem figyelembe, mivel A-s vagyok, használok vegyes fehérjét (Power Protein), amiben szója is van, de edzés után mindig tejsavót fogyasztok!

Tömegnöveléshez tömegnövelő étrend kell és azt egészítsd ki vagy fehérjével vagy tömegnövelővel! Ha leírod mit és kb mennyit kajálsz egy nap, valamint hogy mennyit költhetsz kiegésítőre, segítek a választásba!

2011. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod először is én napi 4-5 alkalommal eszek

próbálok minél kevesebb szemetet bevinni de ez sajna nem mindig sikerül étteremben melózok az asszony is jól főz tehát be becsúszik töltött káposzta és társai.2 hónapja edzek mint írtam és jó eredményeket értem el mármint amit 2 hónap alatt el lehet érni és eredménynek nevezhető.anyagilag nem sokat engedhetek meg magamnak max 40 eurot azért írok eurot mert spanyolországban élek de egyenlőre egyedül dolgozok és a fiam az első 10 hónapos szóval az anyagiak korlátozottak az árak hasonlóak az otthoniakhoz a kiegészítőkben.

2011. ápr. 25. 01:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!