Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Dietakor mit tegyek az edzes...

Dietakor mit tegyek az edzes utani feherje turmixba?

Figyelt kérdés

Igyam csak ugy magaban,vagy ilyenkor is kell a zabpehely es/vagy a szolocukor bele a turmixba?

15 kgt kell leadnom.

/L


2015. jan. 27. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg mehet bele egy kevés szőlőcukor, 30g. Később érdemes azt is elhagyni és glutamint rakni bele.
2015. jan. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vagy dupla adag fehérjét iszol, mert a fehérje is képes visszatölteni a glikogénraktárakat.

Kicsit drágább, de biztosabb megoldás!

2015. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szálkásításkor nem kell a ch, lehet, de nem kell.

Simán mehet a fehérje, ha jó az étrended és edzés után 1-2 órán belül van teljes étkezésed, akkor nem kell a dupla adag.

2015. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csajoknak szerintem alapbol nem kell gyors ch eddzés után, de te tudod. Főleg ha 15kg plusz súlyod van nemhiszem hogy akkora izommunkát produkáltál volna. Legalábbis ahogy én elnézem a dagi lányokat a terembe... fél óra szobabicikli olyan tempón hogy nekem a pulzusom sem emelkedne meg, kicsit dolgoznak még popsira meg hasra és ennyi volt az eddzés. ha ezután valaki benyomja a szőlőcukrot az meg is érdemli, szerintem még a fehérjét se kéne. Jó ez nem neked szól nem tudom te hogy eddzel, csak általánosságba mondom.
2015. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ja, egyetértek, de a fehérje magában attól még mehet!
2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Meg jobban osszezavarodtam. :D:(
2015. jan. 27. 20:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Maradok a feherjenel siman. Aztan ha leadtam a felselegem es csak az izomepitesre koncentralok akkor tolok melle egy kis szolocukrot.
2015. jan. 27. 20:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, így jó is lesz!
2015. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!