Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajnlanátok nekem egy egyhetes...

Ajnlanátok nekem egy egyhetes hasizom edzéstervet? Amit egyfolytában csinálnék hétről hétre. Nem muszály egy hetesnek lennie. Meg egy hát edzésprogramot is lehetne

Figyelt kérdés
ami rendelkezésemre áll: haspad, súlyzó meg én magam

2015. jan. 25. 12:54
 1/4 - palilaci - ***** válasza:

Oszt egy héttől mit vársz?

Egyébként csináld 2 naponta ezt:

Hasprés 3x20

Lábemelés 3x10

Hídtartás 2xameddig megy

2015. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem ugy értettem hogy egy hétig akarom csinálni hanem egy hetes programot írjatok nekem. am kösz :)
2015. jan. 25. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti 1-2 hasizom edzésnél többnek nincs értelme.
2015. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Csinálok neked, programot, de nem írtad le, hogy hány kiló vagy, és milyen testalkat.

Programot, csak ebben eben az esetben érdemes írni, bármire.

a hasizomnál tudd, hogy legkönnyebben a felső rész, legnehezebben az alsó rész fejlődik.

Még 1 fontos dolog, a has sorozatok ismétlésszáma magas kell, hogy legyen.

Ez az izomcsoport magas ismétlésszámnál fejlődik csak hatékonyan. Tehát, minden gyakorlatnál, min. 4 sorozat 20 ismétlés. kezdetben.

Ha ezt növelni tudod, az csak jó, mert a hasazásnál később nem számolunk.

A hátizomról tudd, hogy testünk legváltozatosabb izomcsoportja.

Bemelegítéshez, érdemes mindig géppel lehúzással kezdeni.

Aztán már egyedi ki mit, hogyan csinál.

Az egyik legjobb gyakorlat, a széles hát kifejlesztéshez a húzóckodás, ez alap és tömegnövelő gyakorlat is.

Javaslom menj le terembe és kérd az edző segítségét, mert ezzel a 2 dologgal, ami neked van otthon nem fogsz hátat építeni.

2015. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!