Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El lehet azt érni, hogy a...

El lehet azt érni, hogy a hasamról a zsírt úgymond átdolgozzam izommá? Lent a többi

Figyelt kérdés
Arra értem hogy nincs nagy hájam csak van egy kicsi pocakom, és hogy azt napi szinten ha hasizomra edzek akkor azt el tudom tüntetni? Nem akarok futni vagy úszni járni ilyen sima itthoni gyakorlatokra gondoltam. Lehet hogy óriási nagy ökörség de na.

2015. jan. 15. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ezt itt minden nap megkérdezik. Írd be a keresőbe és kidobja a választ.
2015. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
zsírból nem lesz izom.
2015. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

az igaz

csak tudod ember vagyok,nem gondolkozok és lusta vagyok

de azért kösz

2015. jan. 15. 18:33
 4/6 A kérdező kommentje:
ÉÉÉÉS azt nem úgy értettem hogy zsírból izom lesz hanem ha edzek hasra attól fogy le onnan valami? vagy csak alatta fejlődik az izom?
2015. jan. 15. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Komolyan csinálok már egy külön TXT file-t csak ezeknek a kérdéseknek, és csak másol beilleszt...


Amúgy meg komolyan mondom hogy googlizzatok rá a kérdésre, és annyi ökörséget talál az ember, hogy nem csoda...

2015. jan. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 - palilaci - ***** válasza:
100%
Ha még keresni is lusta vagy, akkor hogyan fogsz utannanezni, par alapdolgot elolvasni, egyaltalan etrendet, edzestervet csinalni na meg azt be is tartani? Vagy varod, hogy leirjunk neked mindent aztan edzunk is helyetted? Az ilyen lusta ember nem erdemli meg, hogy jol nezzen ki....
2015. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!