Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Először megyek edzőterembe,...

Először megyek edzőterembe, ezek a dolgok hogy mennek?

Figyelt kérdés

Nem órára megyek, hanem csak úgy kipróbálni a gépeket, csinálni pár gyakorlatot.

1. Ha van ott vki, személyi edző, akkor tőle kérdezhetek pár dolgot? Nemcsak a gépekkel kapcsolatban kérdezem, hanem hogy mondjon pár gyakorlatot kimondottan nekem. (Vékony vagyok egyébként, nem komplett, hetekig tartó programot akarok tőle.) Ilyet lehet, vagy ez is fizetős? Mert tudom, hogy alapesetben fizetni kell a személyi edzésért, és nem is keveset.

2. Ha nem zuhanyozom utána, hanem visszaöltözöm, az ciki? Olyan macerás még papucsot meg törölközőt, tusfürdőt, tiszta ruhát is vinni pluszban. Plusz én nem szívesen fürdöm nyilvános helyen, mert attól, hogy tisztának tűnik vmi, attól még... Hányan használták előttem... Kényelmesebb, ha otthon fürdök, nyilván nem veszem föl utána még egyszer azt a ruhát, amit levetettem.


2015. jan. 21. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:

1. személyi edző válogatja, ha jófej ingyen is válaszol

2. senkit nem érdekel hogy fürdesz vagy nem

2015. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Van ált edző, vagy hozzáértő aki szívesen segít, de komplett terveket ne várj tőlük, ezekért lóvét illik elkérni.

2. nem ciki


Minden információt egyébként megtalálsz ha rákeresel neten "sárga kapszula". Ingyenes könyv, letöltöd, elolvasod, és nem kell edző se. Neten egyébként minden fentvan, nézelődj, keresgélj.

"kezdő tömegnövelés"

"tömegnövelő étrend"

"alapismeretek"

Ilyesmiket keress, és olvass

2015. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!