Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein power edzés előtt...

Protein power edzés előtt inkább mint után?

Figyelt kérdés
Mivel ez kazeint tartalmaz, sajnos fél óra alatt nem szívódik fel. Tudom nem ez a legalkalmasabb fehérje edzés után, de most ez van. Mi lenne ha edzés előtt innám meg inkább, akkor ki tudná jobban fejteni az izomépüléshez szükséges feladatát?
2015. jan. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha kazeinből lenne, akkor sokkal drágább lenne. Minimális kazein van benne. Főleg szója van benne. Egy tejsavó jobb lenne. Mindenképpen edzés UTÁN idd.
2015. jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy kazeinből van, hanem hogy az is van benne.
2015. jan. 16. 18:42
 3/14 anonim ***** válasza:

ha közvetlenül edzés előtt fogyasztod, akkor max egy kiadós hányás lesz belőle.

Amatőröknél és kezdőknél, totál lényegtelen, hogy fogyasztasz e edzés utáni fehérjét, a lényeg, hogy a napi makrótápanyag mennyiség megvan, vagy nincs meg.

2015. jan. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nanana már hogy lenne mindegy mikor Én izmot akarok építeni? Nem most kezdtem, eddig mindig tejsavófehérjét ittam edzés után, de most karácsonyra kaptam ezt és ezért kérdeztem hogy a lassú felszívódása miatt tudok e emellett is fejlődni.
2015. jan. 16. 20:13
 5/14 A kérdező kommentje:
"Amatőröknél és kezdőknél, totál lényegtelen, hogy fogyasztasz e edzés utáni fehérjét,"--> Ennek mégis mi értelme? Tök mindegy hogy az illető kezdő e vagy nem, ha edzés után fél órán belül nincs meg a megfelelő fehérjebevitel akkor izomépülés sincs.
2015. jan. 16. 20:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor edzés után teljes értékű étkezés, protein power meg mehet estére...
2015. jan. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 tap bela ***** válasza:

Ingredients: Protein mix (soy protein isolate, calcium caseinate, whey proteinconcentrate), cocoa powder, sucrose, thickener: guar gum, flavors, sweeteners:sucralose, sodium cyclamate.



Elvileg ez a termék összetevője. Mivel a törvény úgy rendelkezik, hogy a legtöbb anyaggal kell kezdeni a felsorolást, így ebben a termékben a legtöbb minimum 50% szója fehérje. De.... mivel pontos részleteket nem közöltek, ezért a szója aránya elérheti akár a 90%-ot is. Ezt figyelembe véve a második a kazein de csekély mennyiségben.

2015. jan. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Edzés előtt nem szoktak fehérjét inni. Edzés előtt 1.5-2 órával egy szilárd étkezés van.
2015. jan. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy döntöttem inkább veszek egy jó minőségű fehérjeport, ezt meg majd lefekvés előtt fogom fogyasztani.
2015. jan. 17. 12:22
 10/14 tap bela ***** válasza:
Edzés előtt 1,5 órával egy szilárd étkezés, majd edzés előtt 30-40 perccel egy a teljes testet felkészítő, anabolikus, n.o. amino mátrix kellene, mint a Blessing.
2015. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!