Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez nem felháborító...

Szerintetek ez nem felháborító? Ki szab már ennek határt?!

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy még mindig ennyi ember vevő ennek a gyereknek a felháborító irományaira:


[link]


Mindig mindenkit csak pocskondiáz, akire egy kicsit is felnéznek, vagy aki valamit is elért a testépítésben. Hogyan lehetne ennek véget vetni már?



2015. jan. 15. 15:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Nem hallgatott el semmit és nem bagatellizált el semmit. Egyszerűen nem volt szó koxról a videóban, ezt brain magyarázta bele. Profi kajakozókat, futókat is szidni kéne, hogy elbagatellizálják a versenysport veszélyeit? Egy szót sem szólt koxról, és azt se mondta, hogy a versenyzés egészséges. Brain csak a saját agyszüleményét magyarázta bele az egészbe.


"Nem mindig az a jó és helyes cselekedet az élet más területein sem, aki elismerést szerez egy bizonyos körben.

Egy maffiában vagy börtönben például sokszor a legkíméletlenebb a legnagyobb menő.

Ettől még nem lesz jó dolog kegyetlennek lenni, hogy egy bizonyos körben elismerik! "


Hány éves vagy, hogy a testépítősről a börtönkultuszra asszociálsz? Fasza példa. Nem mondta senki, hogy szentírásnak kell venni a szavát annak aki sikeres. De még mindig nem világos, hogy mi a probléma Molnár Péter mondandójával. Nem buzdított senkit koxolásra vagy versenyzésre még bújtatva sem.

2015. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
0%
Egyszerű ki kell nyírni az ilyen embereket oszt kész.
2015. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A kedves kérdező ugyan úgy nem érti a dolgokat mint az az idióta Kati Béla... A (közszereplő) sportolókat sokat kritizálják(egy focistát hányszor hányan küldenek el az anyjába, vagy a trollfocin milyen képek vannak fenn?), ezt le kell nyelni, tűrni kell. Az internet egy szabad felület, ha akarná ennél sokkal cifrábbakat is írhat. Ha neked nem tetszik akkor kövesd azokat akiket te kedvelsz.
2015. jan. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem muszáj tűrni, vissza lehet szólni, másrészt, ha cifrábbakat írna akkor perelni is lehetne.

Kocsmában is be lehet szólni, csak ne csodálkozz, ha pofánbsznak.


Ha nyilvánosan kritizálsz, akkor el kell tűrni, hogy sokan lehordanak majd a véleményed miatt(habár ez csak reklám neki).

2015. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
11-es : Ég és föld a különbség egy profi kajakos és egy profi testépítő koxadagja között.
2015. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Értem. Tehát a profi kajakos koxadagját nyugodtan tolhatják a 15 évesek, az nem gond.
2015. jan. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Huha...

Nagyon oda visszás a téma, főleg ha belemerül az ember ténylegesen. Igazából nem tudok igazat adni a TWB-s csávónak. Örülök hogy viszi, és népszerűsíti a naturál vonalat, de ehhez nem kell az, hogy "fújoljon" arra aki nem ezt követi. Persze szólásszabadság, meg minden (meg ugye most mindenki csárli, de ebbe ne menjünk bele, nálunk mindenki rikárdó), de szerintem a kritika felelősséggel jár. Még pedig azzal a felelősséggel, hogy a kritikával kárt okoz e, vagy sem.

Mivel a sportág része, így építő hatással kéne lenni rá, ilyen formán bármilyen kritika ami ennek az épülését, és köz szemében való megítélését, terjedését javítja helyénvaló. Ellenkező esetben viszont valami féle személyes frusztrációt, vagy lelki sérelem következtében kialakuló vélemény. Ettől még vélemény, viszont destruktív.

2015. jan. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerinitem van különbség kritika és ócsárolás között
2015. jan. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Erre ugyanazt tudom mondani,mint a már feltett

"Kathi Bélát miért utálják egyre többen?" kérdésre.


"És én egyébként megértem a Bélát, nem tudom, ez a gyerek honnan veszi a bátorságot, hogy leszóljon ilyen szintű sportolókat."


"Pontosan ez a dolog lényege,és ezt kellene megérteniük a Béla kedvelőknek is,hogy lehet valaki nagyon jó sportoló,ettől még kaphat negatív kritikát,és bármelyik újságírónak,vagy bloggernek JOGA VAN HOZZÁ.Nekem is szimpatikus volt Béla,de teljesen egyetértek a sráccal,hogy ő egy közszereplő,és ezt vállalta,fogja fel,hogy ez nem arról szól,hogy mindenki csak pozitívan nyilatkozhat róla,vagy a barátnőjéről.A telefonos viselkedésével csak a gyengeségét reprezentálta."


Egyébként van alapja annak amit ír Train.02:40-től 03:14-ig Peti mindenről beszél,egy fontos kérdést azért megkerül:Ő maga kokszol,vagy nem? nyilván nem fogja azt mondani,hogy igen,na de akkor nem kell rögtön támadni Train-t,mert érthető,hogy miről beszél.

2015. jan. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!