Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 5 hónap edzés elég ennek a...

5 hónap edzés elég ennek a szintnek az eléréséhez? 19/F

Figyelt kérdés
Egy kissé vézna vagyok, és fel szeretnék szedni nyárig egy kis izmot. Mármint nem akarom annyira kigyúrni magam, hogy ilyen full izom legyek, csak hogy ne legyek vézna, hanem ilyen jó kiállású vagy micsoda, tehát elég ha csak kicsit látszik hogy van izmom. Táplálékkiegészítők és a kondi nem játszanak az én esetemben (no money) (de 2db 2 kilós súlyzóm van itthon). Ehhez az edzést és az étkezést hogyan gyináljam?

2015. jan. 9. 16:02
 1/7 A kérdező kommentje:
*csináljam
2015. jan. 9. 16:04
 2/7 anonim válasza:
88%
Fegyencedzés?
2015. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
oldal emelni jó lesz a 2 kilós súly, a többit saját testsúllyal, vagy barkácsolsz eszközöket, súlyokat házilag
2015. jan. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát, én lány vagyok és 3-4 kilóval csinálom az oldalemelés, szóval sztem inkább tényleg feygecedzés, illetve keress otthon eszközöket súlyzók helyett (tégla, vödröt megtöltesz vízzel, vagy homokkal stb.)
2015. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Nem akarom annyira kigyúrni magam"


Az se tudja magát aki kifejezetten akarja.


Szerintem is fegyenc vagy street workout és a kajád muszáj megoldani mert anélkül nem fejlődsz. A 2 kilós súlyzó meg lóf**sz.

2015. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem akarom annyira kigyúrni magam... Miért, szerinted attól, mert 5 hónapig emelgetnéd a 2 kilós súlyzót, Ronnie Coleman lennél májusra?


Rengetegen igen is évekig küzdenek azért, hogy "annyira ki legyenek gyúrva", sőt sok embernek még koksz is kell (szerinte, amúgy hobbiszinten baromság), mert a genetikája visszafogja...

2015. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nem akarom annyira kigyúrni magam, hogy ilyen full izom legyek"

Nyugi, nem fog bekövetkezni.


"ilyen jó kiállású vagy micsoda"

Inkább micsoda.


Alapismeretek: Sárga Kapszula (googlézz rá, ingyenes PDF)

2015. jan. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!