Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kell változtatni valamin? Jo...

Kell változtatni valamin? Jo az étrend, Mit javasoltok

Figyelt kérdés
Barna rizs fehérjét szedek, 2 púpozott kanállal minden edzés után. Egy héten 3-4 edzésen veszek részt. Reggelire 3 sajtos,vajas(nem margarinos),zöldséges szendvicset eszem. Ebédre általában rizst sajttal, vagy durum tésztát, vacsorára pedig almát vagy szendvicset. 184-5 cm , és 60 körüli a tömegem és 17 éves vagyok, még nyúlánk vagyok mert nőni fogok de szálkásnak is mondhatom magam.

2015. jan. 7. 21:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni ,hogy vega vagyok és mondhatni bion étkezem.
2015. jan. 7. 21:07
 2/6 anonim ***** válasza:

de pontosan miből mennyit, így nehéz segíteni, ha azt sem írod le.


most a zöldséges szendvics elég tág fogalom, nem mindegy hogy 5x5 vagy 5x20 cm, miből áll, stb.


rizs fehérje? nem értem, sajt vagy vajas zöldséges szendvics oké, a tejsavófehérje már nem oké? nem értem ezt a logikát.


mivel mennyiségeket nem írtál, így egyértelmű: kell változtatni, írd le miből mennyit. És nem jó így az étrend.

2015. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

80%os barna rizs fehérje kb 30 gramm edzés után.

Reggelire korpás zsömle normál méretű, pannónia, camabert,gauda vagy roqefort, néha van rajtuk parmezán és külön féle fűszerek.

Ebédre előételnek sajt falatok vannak bár az elenyésző.

Utána valamilyen zöldség leves. Majd az említett rizs rántott sajttal, rántott cukkinivel, és zöld salátával.

Általában a sajt mértéke úgy 4 szelet kb 100-150 gramm a rizsből két púpos tányérral eszem. Amikor tészta van(durum)akkor pestó, illetve paradicsomszósz, minden szigorúan bio. Estére hasonló a felállás mint reggelire. Napközben almát, gránátalmát , banánt eszem. sok vizet iszom semmi cukros üdítő.

2015. jan. 7. 21:30
 4/6 A kérdező kommentje:
ez az a bizonyos fehérje [link]
2015. jan. 7. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a mennyiség amit leírtál egy kiskutyának nem lenne elég nemhogy egy 60 kilós embernek.
2015. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a megoldás egyszerű, mivel ebből még mindig nem tudom miből mennyi, ezért keresel táblázatot, megnézed a termékek csomagolását + elolvasod a sárga kapszulát és kérdésedre választ kapsz.

Rizsfehérje helyett válts savófehérjére.

2015. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!