Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó a tömegnövelő étrendem?...

Jó a tömegnövelő étrendem? Szerintetek kell-e valamin változtatni?

Figyelt kérdés

Jó a 90kg tömegnövelő étrendem ? Illetve az utolsó étkezésen kéne változtatni mert ez a lilahagymás kefires, tojásos cucc nem valami jó estére

[link]


Illetve az utolsó étkezésen kéne változtatni mert ez a lilahagymás kefires, tojásos cucc nem valami jó estére



2013. okt. 22. 11:17
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

reggelre nem kell tömegnövelő,edzés után pedig nem elég a twinlap protein,ch is kell pl dextróz,maltodextrin,vitargo

lenmag olajat későbbre hagynám inkább

2013. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Este pedig ne zsírszegény kefir, hanem zsírszegény túró kéne, plusz a tojás sem kell olyankor.
2013. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
utolsónak én is gondoltam túrót, de nem tudom hogy fogom csinálni ezt, a tonhal, paprika, hagyma, túrót, lenne vele álmatlan éjszakáim
2013. okt. 22. 12:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ezt így tartani! A lényeg hogy züldséglegyen, menjen magában túró plusz olyan zöldség ami jólesik! Ez az étrend nem kőbe vésett dolog, az alapok legyenek jók, azon belül mindegy milyen zöldség!
2013. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Dirtboy olvasd el a címet.
2013. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 dirtboy ***** válasza:

ez a cím

/Jó a tömegnövelő étrendem? Szerintetek kell-e valamin változtatni?/


van valami bajod?

2013. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dirtboy szerintem az előző lehet arra gondol, hogy írtad nem kell reggelre tömegnövelő és a címbe van, hogy tömegnővel vagy valami ilyesmire gondolhatott. Attól még tömegnővelős étrend.
2013. okt. 22. 13:03
 8/15 dirtboy ***** válasza:
hát nem tudom mibe akar bele kötni,ez a fazon ír néha olyanokat hogy hajmeresztő erre meg pont velem akar kötekedni.
2013. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend 80-90 kg-os testsúly mellett reggeli edzéssel


Ezert van reggel a tömegnövelő okoska.

2013. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
reggel a tömegnővelős cukor kupac az nagyon hasznos igen... ezért nem kell a tömegnövelő reggel, hanem csak edzés után.
2013. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!