Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Bélát miért utálják...

Kathi Bélát miért utálják egyre többen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 12:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

nekem különösebb problémám nem volt eddig Kathi Bélával, bár azt eddig is tudtam, hogy nem egy agysebész, de ezzel önmagában nincs gond. Azzal szerintem viszont már van, hogy edzőteremben is nagyképűen viselkedett, kb. a keménykedő 14 éves gyerekek szintjén van.


Aztán tegnap meghallgattam a fenyegetős videót. Sztem Béla ezzel az egésszel totál bohócot csinált magából.

Vkit felhívni megfenyegetni, hogy megvere(te)m, már 16 évesen is elég kínos, ráadásul egy internetes vélemény alapján.


A train-es gyereket meg lehet szidni, nem tudom, mi a motiváicója, de van igazság abban, amiket ír.


A drugs bunny-s cikkében is nagyon jól rámutatott arra, hogy bunny folyamatosan ellentmond saját magának, összevissza beszél.


Az a baj, hogy b-builderhez tartozó emberek hisztis kislányként viselkednek és semmilyen kritikát nem tudnak elviselni, de még az érdemi vitába sem hajlandóak menni.

2015. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!