Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Bélát miért utálják...

Kathi Bélát miért utálják egyre többen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 12:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%
Kik utálják?
2015. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mert megy össze
2015. jan. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%

tesz rola, hogy igy legyen:


[link]

2015. jan. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Rengeteg ismerősömet hallom, hogy szidja, amiért nagy lett az arca, meg lejáratja a testépítést. Meg amikor volt a balhéja a trainwithbraines sráccal, akkor is az emberek legalább fele Brian mellé állt, ami őszintén szólva meglepett.


Pedig én szeretem Bécit, szerintem sokat tett a sportért, és nem értem, hogy miért fordulnak el tőle ennyien. Vagy mindig is így volt ez, csak most végre volt valaki, aki szemben állt vele, és fel lehetett mögé sorakozni?

2015. jan. 5. 12:55
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Azéert mert buta. Normális ember, aki még sportol is nem használ ilyen szavakat, nem fenyegetőzik, nem nagyképű. Ő testesíti meg a tipikus testépítőt, akit sokan utálnak. Ezért.
2015. jan. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szergej55 ***** válasza:
76%
Amúgy nem sokan álltak a bréjnes fazon mellé, sőt, ahogy láttam, sikerült a hazai erősport majdnem összes képviselőjét maga ellen fordítani, ami azért szép eredmény ilyen fiatalon. :D
2015. jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem is róluk beszélek, hanem a közönségről. Nézd meg, hány lájk lett azon a posztján, meg az utánakövetkezőkön, amikben szintén a Bélát szapulta. Annyi, hogy a Béla hívei azok kommentben szidták, akik meg mellette voltak, azok csak szépen csendben lájkolták. Meg nemhogy elmentek volna akkor az oldaláról, hanem azalatt a pár nap alatt egy csomó új követője lett, meg azóta is él, és virul, nő az olvasói száma. Nem értem, mi van az emberekkel manapság...
2015. jan. 5. 19:53
 8/21 A kérdező kommentje:

Emiatt robbant ki amúgy a balhé:


[link]

2015. jan. 6. 17:01
 9/21 A kérdező kommentje:
És én egyébként megértem a Bélát, nem tudom, ez a gyerek honnan veszi a bátorságot, hogy leszóljon ilyen szintű sportolókat.
2015. jan. 6. 17:03
 10/21 TrogerJoe válasza:
63%

Szerintem nem utálják, csak a normális embereknek megvan a véleményük róla, ehhez hozzá kellene nekik szokni hogy a társadalomban az irigyek lejáratják őket, nem kellene ezért telefonon fenyegetni aki ezt csinálja. A TrainwithBrain oldal írójának nem az a baja, hogy Béláék így edzenek hanem az hogy a fiatal generációból sok fiatal tönkreteszi magát avval, hogy hasonlítani akarnak Berecki Krisztiánra például, mert felnéznek rá ,és arra amit elért és ,hogy Bereczki a videókba ezt a fajta edzést mutatja sok fiatalba aki kezdő az rögzül az agyába hogy neki is lökdösni kell az irreálisan nagy súlyokat, mert az a jó attól nő.Ha legalább raknak fel edzésvideót akkor normálisat rakjanak fel vagy ne rakjanak fel.

Béla pedig a telefonos esettel csak azt érte el,hogy akinek normális felfogása van az csalódott benne, ezt nem igy kellett volna megoldania.

2015. jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!