Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kathi Bélát miért utálják...

Kathi Bélát miért utálják egyre többen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 12:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj Bélával azon kívül, hogy volt ez a kirohanása ami totál felesleges és gyerekes volt. Mondanám, hogy roid rage, de mostanában üres, szóval szimplán elszállt az agya valamitől. Na, az nem tett túl jót a megítélésének.
2015. jan. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Szergej55 ***** válasza:
94%
És a gyerek szerinted korrekt volt? Pont a Béláékba kellett neki belekötni, akik hót rendes emberek, és a légynek sem ártanak? Van, akinek semmi sem szab határt, ha más hátán kell felkapaszkodni.
2015. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a média, az internet világa. Bárkinek lehet véleménye, következmények nélkül. Aki meg következményeket akarna az legfeljebb csak hülyét csinál magából, lásd a mellékelt példát.

Mindenkiről nap nap után jönnek ki lejárató cikkek, ilyen a népszerűség. Mégsem kezd el mindenki telefonálgatni az újságíróknak, hogy "Csúnyát mondtál a szerelmemről, jól meghúzom a hajad!".

2015. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
60%

"És én egyébként megértem a Bélát, nem tudom, ez a gyerek honnan veszi a bátorságot, hogy leszóljon ilyen szintű sportolókat."


Pontosan ez a dolog lényege,és ezt kellene megérteniük a Béla kedvelőknek is,hogy lehet valaki nagyon jó sportoló,ettől még kaphat negatív kritikát,és bármelyik újságírónak,vagy bloggernek JOGA VAN HOZZÁ.Nekem is szimpatikus volt Béla,de teljesen egyetértek a sráccal,hogy ő egy közszereplő,és ezt vállalta,fogja fel,hogy ez nem arról szól,hogy mindenki csak pozitívan nyilatkozhat róla,vagy a barátnőjéről.A telefonos viselkedésével csak a gyengeségét reprezentálta.

2015. jan. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%

"És én egyébként megértem a Bélát, nem tudom, ez a gyerek honnan veszi a bátorságot, hogy leszóljon ilyen szintű sportolókat."


Ez kb az a szint, hogy te honnan veszed a bátorságot, hogy leszólj egy ilyen szintű bloggert.


Kapott 1 fél mondatot a Vivi és már ott nyáladzik telefonon Béla, később pedig kommentekben mindketten. Mindenkivel leáll kötekedni, aki nem ért velük egyet valamiben? A sok agyatlan béci seggnyalót, meg ne is említsem. Ők még Béláéknál is nagyobb tirpákok. Én kedveltem előtte őket, de ezek után tényleg az összes sztereotípia illik rájuk. Az pedig, hogy utána még a Vivike osztja a twb gyereket súlyát, hát mindennek az alja. Tökre nem érdekel a twb, nem is láttam ez a dolog előtt, de a Vivi, aki tele van, mint a déli busz inkább kussoljon.


Hozzá kell szokni, hogy mindenkit ér kritika. Nem csak a seggnyalás van ingyen.

2015. jan. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Pont a Béláékba kellett neki belekötni"


Nem kötött bele senkibe. Említette, de nem volt az.

2015. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

De belekötött. Mert paraszt a Trénvitybrónos gyerek. Akinek csepp esze van, átlátta, hogy széndékosan provokálja Bélát. És ott fogta meg, ahol a legérzékenyebb volt. kihozta a Bélát a sodrából. Mert már hónapok óta velük példálózott a szerencsétlen, Így akart a csúcsra feljutni... nem jött össze. Én nem is hívtam volna fel, hanem simán leverem a lakása előtt.

megérdemelte volna. ÉS Vivi egyetlen komment kivételével nem szapulta a nyomifejűt, nagyon intelligensen kezelte az ügyet. Kelett volna végig kísérni az egészet, nem beszélni a butákat. És aki emiatt megutál valakit, akit eddig kedvelt..... arra szavakat sem találok.

2015. ápr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
63%

"Én nem is hívtam volna fel, hanem simán leverem a lakása előtt.

megérdemelte volna."


Igen,hát pont ez az,amiért nem fogod fel,hogy mi volt a baj Béla viselkedésével.

2015. ápr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Jaj hagyjuk már az érzékeny lelked. Pont ezért....


nem te voltál, akit hónapokon keresztül bántott az a nyomilény. Nem te voltál, akit pellengérre állított a valótlan állításaival. Ha nem ismered az előzményeket, csak meghallgattál egy telefonbeszélgetést, ne légy a hóhér ügyvédje.

2015. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem az én érzékeny lelkemről van szó...

Ha Béla,aki bevállalta,hogy a médiában szerepel,de azt már nem vállalja be,hogy nem csak dicsérni fogják,hanem kaphat kemény kritikát is,és emiatt képes lenne fizikailag bántani valakit,akkor szerinted kinek az esetében beszélhetünk instabil lelki állapotról?

Ismerem a sztorit,igen.Nem az a gáz,hogy berágott Béla,mert ez érthető,ha valakit kritizálnak.Hanem az,hogy ERŐSZAKKAL FENYEGETŐZIK,mint valami suttyó alvilági.Beszélnek róla,hogy mennyire lenézik a testépítőket,meg az átlag ember milyen buta,és tudatlan velük szemben,közben milyen példát mutat egy közszereplő testépítő,aki NEM TUDJA OKOSAN KEZELNI A KRITIKÁT?

Csinál egy válaszvideót,vagy egy cikket a Body builderen, amiben szépen kifejti,hogy miért ír,vagy mond valótlanságot TWB,ezt szépen lehet intézni úgy,hogy jól jöjjön ki a helyzetből,nem járatja le magát,de erre Bélának nem volt esze,fenyegetőzni könnyebb,viszont van következménye ennek is.

2015. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!