Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik az a szint amit egy...

Melyik az a szint amit egy testépítő szeroidok nélkül eltud érni max?

Figyelt kérdés

Csak edzés, táp kieg és jó kajázás.

Egy képet mutatnátok kb mi a max szint így?



2014. dec. 24. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam jelenleg ez a szint. De azt azért hozzáteszem, hogy a kajám kb 60-70% és az edzéseimből is kilehetne még hozni jóval többet is. Tehát még nembeszélhetünk (vagyis remélem) maximumról.


[link]

2014. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De te otthon edzel nem?
2014. dec. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én? Augusztus óta nem, terembe járok. Szeptember óta megy kis lazább tömegelés, csak sajna a terembe is képes vagyok komfortzónába edzeni, nem préselem ki az utolsókat. Edzőtárs sincs aki így segítene, de ez csak picsogás, rajta vagyok hogy jobb legyen.


A kaja az meg.... Mindenki addíg nyújtozkodik , amíg a takaró ér :P

2014. dec. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Probald ki hogy egy megtervezett edzestervet csinalsz. Ami eloirja hogy mikor mennyi ismetlest kell csinalj mekkora sullyal. Van egy terved ami segit az edzesben igy. Nem muszaj 5x5- ös legyen. Itt van mondjuk ez [link]
2014. dec. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdemes csúcs natural fizikumokat linkelgetni akkor se, ha egyáltalán be lehet bizonyítani, hogy ők valóban azok. Ugyanis ember és ember között akkora genetikai eltérések vannak, amik lehetetlenné teszik számodra a saját jövendő maximumod határainak kiderítését így előre.


Legjobb támpont egyébként a magasság és a csontozat, de például ez se jelent sokat egy jóval átlag alatti tesztó-szinttel.

2014. dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!