Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikor számít haladónak egy...

K-roy23 kérdése:

Mikor számít haladónak egy testépítő?

Figyelt kérdés
Mikor lehet azt érezni hogy egy testépítő elérte a haladó szintet? Vagy milyen adatok szükségesek hozzá? Nagyon érdekelne a téma, köszi a segítséget előre is, ja és a gyökerek kíméljenek

#testépítés #haladó #Haladó szint
2013. jún. 4. 22:05
 1/8 *Glissade* ***** válasza:
Ha megmagyarázod mit értesz haladó szint alatt, akkor válaszolok.
2013. jún. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 poiu ***** válasza:
Amikor már nem kezdő. Van aki teljesítményhez köti, van aki időhöz. Általában 4-6 hónap a kezdő időszak egész test edzéssel. Utána jöhet az osztott edzés heti 3-4 nap. Magadon akkor érezheted, hogy nem vagy már kezdő, amikor minden gyakorlatot szabályosan el tudsz végezni, és a teljes test edzés nem fáraszt ki eléggé, nincs utána pl. izomlázad.
2013. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha mérleg nélkül méred ki a rizst,és okádsz a csirkétől.
2013. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:

poui hatalmas tévedésben vagy:)


1. A teljesítmény és az idő egyformán fontos, nincs olyan, hogy valaki csak az egyikhez köti. Idő is kell, és teljesítmény is.


2. Onnantól kezdődik az edzés, hogy szabályosan tudod már végezni a gyakorlatokat. Vagyis onnan kezdődik a kezdő szint, hogy már nem szerencsétlenkedsz a teremben:) Ameddig ez nincs meg, addig nem kezdő szinten vagy, hanem nullás szinten!


3. Nehogy már a sok "Janika" azt higgye, hogy lemegy kondizni, aztán 3-rom hónap után, már valaki:)

1 év után azt mondom, hogy említést tehetsz arról, hogy edzettél bármit is... addig pedig száj zárva, és go a terembe.

2013. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Már 2 éve rendszeresen edzek, nem hagytam ki 1 hetet sem, elöszőr 3xor jártam, mostmár 4-5-6 is belefér, mert nagyon jól bírom mivel gyors az anyagcsere működésem....de nem hiszem hogy ettől leszek haladó mert többet tudok lent lenni mint mások...mert attól még hogy valaki 4xer jár le lehet haladó mert csak azért jár 4xer mert lassú az anyagcseréje és nem bírja úgy mint én

Nem tudom honnan lehet tudni hogy valaki már Haladó, vagy szuper Haladó hogy mi dönti ezt el....az hogy szabályosan belenyomok a nagy súlyokba...ezt nem hinném és azt se hogy azért mert már 2 éve járok én már Haladó lennék

2013. jún. 6. 10:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az számít haladónak aki eléri naturálba a maxot :).Profinak pedig az, aki több évig meg is tudja tartani..

Szánalmasnak meg persze a koxos majmok :D

2013. jún. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:

Miért fontos ez? A különbség valójában annyi, hogy a kezdőknek teljes test edzés ajánlott, a haladók osztott edzésterv szerint dolgoznak.

Tehát ez nem olyan, mint a karateőv színe.

2013. jún. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én úgy olvastam évente 10-15 kilogramm izmot lehet felszedni megfelelő étrendel, és rendszeres edzéssel. Ha te már 2 éve nyomod a vasat (persze azóta már van több is), és úgy érzed többet bírsz, mint mások, és tested minden izmán lehet látni, hogy már edzett, akkor te haladónak számítasz.

Egyébként nem csak az edzés menete, ami külön választja a kezdőt a haladótól, hanem a tömegnövelők (protein porok) mennyisége és fajtája is.

2015. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!