Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha testépítő versenyen akarok...

Ha testépítő versenyen akarok indulni az gáz ha szőrös a lábam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Ha az izmaidat akarod megmutatni, akkor szerinted hogyan illik a képbe a szőr?

Persze ha strandb*zikategóriáról van szó ahol kb csak a bokád látszik ki a bermuda gatyából, akkor más a helyzet. De az a "verseny" meg alapból gáz.

2013. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nekem nem az az erős fekete szőrzetem van hanem világosabb és nem is nagyon látszik

akkor lekérne borotválnom?

2013. jún. 2. 22:30
 3/9 anonim ***** válasza:

Az izmaid úgy látszódnak rendesen, ha teljesen csupasz. Barnítókrémmel se fér össze számomra a szőr.

Milyen versenyre akarsz menni, hány éves vagy?

2013. jún. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem most akarok majd egy év múlva kb oda ahol lesz ilyen verseny :)

21 vagyok

2013. jún. 2. 22:40
 5/9 tap bela ***** válasza:
Annyi fajta szőrtelnítő van a piacon?!?! Természetesen szőrtelníteden kell a lábaidat is.
2013. jún. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Extra gáz. Senki nem megy versenyre szőrös lábbal!
2013. jún. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az szép utána csodásan fog kinézni xD
2013. jún. 3. 11:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Szegény őzek is azért nem járnak testépítő versenyre, mert kezek nélkül nem tudnak szőrteleníteni.


Ha zavar a szőrtelenítés akkor ne versenyezz.

2013. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Verseny előtt muszáj lesz leszőrteleniteni magad, mert hiába, hogy férfias tulajdonság az erős testszőrzet, versenyeken nem díjazzák.

De nem akkora baj ez, egy két hét és visszanő, nem fognak ratyinak nézni egyébként se.

2013. jún. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!