Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelelő szálkásító étrend?

Ez megfelelő szálkásító étrend?

Figyelt kérdés

7:00 1 natúr joghurt+30g zab Reggel szinte semmit nem birok megenni/meginni. :(


11:00 Egy adag fehérje + 100g zab


14:00 200g csirkemell vagy valamilyen soványabb marha kókuszzsírban kissütve, 200-300g zöldség hozzá, esetleg csinálok egy kis öntetet rá 1 natúrjoghurtból,fokhagymából,fűszerekből.


17:00 Egy adag fehérje + 100g zab


20:00 200g Cottage Chesse


Súlyzós edzés után innék még egy fehérjét. Nem baj, hogy napi 2-3 turmixot iszok?

Tudom, hogy nem túl acélos a fehérje bevitelem, de szinte semmi nincs amit le tudnék bontani ( a zsíron kvül). Jó lesz ez a kaja?

Azért nem akarok tömegelni egyből az elején, mert elég nagy a testzsírszázalékom és a teszto szintem is lent van eléggé, így nem hiszem, hogy a legjobbak a körülmények izomépítéshez.


2014. nov. 30. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel legyen inkább natúr helyett egy adag fehérje, utana mehet tobbszor csirkemell mert 200g nagyon cirka.
2014. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hány kg vagy. Nem mindegy, hogy egy 100 kilós ember eszik ennyit vagy egy 70 kilós. A fehérje bevitel legyen 2g x ttkg. Ennek max a fele menjen porból.

Ha nem fogysz így, akkor csökkented a ch-t.

2014. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Reggeli nem akarok még egy turmixot inni, már így is 2 van beiktatva a kajámba.


85 kiló vagyok, viszont a száraz tömegem kb. 60kg.

A fenti értendből kb.120g állati fehérje menne be, ebből 70g szilárd kajából, 40g turmixból.

2014. nov. 30. 22:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam hogy tegyél bele mégegyet hanem hogy reggel menjen egy és du. meg rendes csirke
2014. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!