Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 7napból 3nap súlyzós + előtte...

7napból 3nap súlyzós + előtte 30-40perc kardio és azonkívül még egy nap kardio szóval 7/4nap mozgok az úgy mennyire optimális? Célom az izmosodás

Figyelt kérdés

lány vagyok 19éves és 3hónapja edzek személyiedzővel

1.nap láb 2. váll-hát 3. bicepsz-kar(?) és mindegyik végén hasazunk

hétfő, kedd, csütörtök - súlyzó+kardio péntek kardio

szombat-vasárnap-csütörtök "pihenés"

szerintetek ez így jó? kajálás része rendben van azt megbeszéltem az edzővel és fehérjét is eszek-iszok reggel, délután és-vagy még edzés után

esetleg kardiozzak többet? mert hallottam hogy kell a pihenés is az izmoknak hogy fejlődjenek


szeretném addig csinálni, folytatni ezt az egészet amíg csak kitartok mert imádom és minden egyes súlyzós edzés maga a mennyország :D -főleg láb nap után mikor hirtelen beüt és ülni se bírok:D-


tehát szerintetek ezt a részét jól csinálom?


fogyni nem szeretnék és hízni is csak izomra nem szírra -nyilván- 160cm/47kg vagyok



2014. nov. 19. 10:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyet árulj már el! Ha személyi edződ van, akkor a háta mögött mit kérdezgetsz itt? Miért nem vele beszéled meg?
2014. nov. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

mert kíváncsi vagyok mások véleményére is

esetleg saját tapasztalat hogy ki hogy kezdte

2014. nov. 19. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
izmosodásnál mindenképp jön fel valamennyi zsír..
2014. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod! Hajrá!

Nem kell több kardió.

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 4 nap kardio lehet, hogy sok lesz, ha tömeget szeretnél növelni.

Edzés előtt pedig soha nem kardiozunk, (kivéve, a kis bemelegítést) csak utána. De a legjobb, ha minél távolabb van a kettő egymástól. A fehérje turmix pedig edzés után menjen gyors ch-val. Máskor előnyt élvez a szilárd táplálék. Mellette még kéne egy multivitamin csomag, ha eddig nem lenne.

Ahhoz, hogy tömeget tudj növelni, kalóriatöbbletre lesz szükséged. Az, hogy mennyire zsírosodsz, az elsősorban az étrendeden múlik. Ezt persze kompenzálhatod több kardioval, de nem hiszem, hogy annyit ennél, hogy ez nálad szükséges legyen. Inkább a másik véglet fordulna elő, hogy már nem lennél kalóriapluszban miatta. Hetente mérd magad és ahhoz igazítsd az étrendet/kardio mennyiségét, így meglátod, milyen arányban van rá szükséged.

2014. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

multivitamint nem szedek de akkor majd konzultálok erről az edzővel is

1600kalória az mennyire megfelelő?

2014. nov. 19. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
Irígylem a női étrendeket néha. 1600 kalória :) Én meg 3600-al épp hogy tömegelek :D
2014. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
váó :D akkor nekem olyan 2500lenne az optimális? :D
2014. nov. 19. 17:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni, hogy neked mennyi az amivel már jön fel a tömeg de még nem zsírosodsz nagyon. Ha 1600 kalóriával már jön akkor jó így, ha nem, akkor próbáld meg 200-300-al többel, és előbb utóbb meglesz. :)
2014. nov. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!