Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy éve edzek (heti 3-5),...

Egy éve edzek (heti 3-5), sokáig edzővel edzettem, még sem látszik rajtam. Alapból eléggé vékony voltam, de akkor is. Ez normális?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nem normális
2014. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem,egy év alatt én kb 27-8 ak karból jöttem fel 37-re,edző nélkül.

Igaz így is vékony vagyok,de azért látszik valami,de inkább póló nélkül.

Ez nem felvágás ként, csak úgy összehasonlításhoz.

MOndjuk lehet te 40-es felkarral vékonynak érzed magad.

Vagy valami adatot adj meg,mert így ,hogy nem látszik meg iylesmi nem tudjuk emg,hogy látszik-e vagy nem.

De amúgy nem nagyon normális.

2014. nov. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

étrend megvolt?

ha nem volt meg, és szar mellé a gentikád, megeshet hogy nem nagyon látszik a fejlődés.

2014. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Méreteket tudsz írni? Tényleg semmi izom nincs?
2014. nov. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Megfelelő étrend nélkül Arnold Schwarzenegger is edzhet téged, nem fogsz fejlődni.
2014. nov. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Látom rosszul fogalmaztam a kérdést (és így már sejtem mi lesz a válasz, az, hogy ez normális, ne várjam, hogy ennyi idő alatt kigyúrt legyek). Sokkal több izmom van, mint egy éve, de ha valaki rám néz, akkor nem mondaná meg, hogy gyúrni járok, egyáltalán nem látszik rajtam. De mondom, több izmom van (nem nagyon sokkal, de azért eléggé több), csak nem látszik, hogy járok.
2014. nov. 17. 20:13
 7/26 A kérdező kommentje:
Tehát a kérdés: kb. mennyi idő alatt lesz valaki kigyúrt?
2014. nov. 17. 20:14
 8/26 A kérdező kommentje:
17/F
2014. nov. 17. 20:37
 9/26 anonim ***** válasza:

De van megfelelő étrend? Mert az első évben 10kg izom felszedhető, tömegben akár 15+ kg is, hogy ez ne látszódjon meg, elég magasnak kell lenni.


De az étrended nélkül csak találgatni lehet, egy biztos, a fejlődéshez ezek a tényezők kellenek:


Megfelelő intenzitású edzés + megfelelő idejű pihenés + megfelelő makrótápanyag bevitel


Ha valamely tényező is hiányzik, nem lesz megfelelő fejlődés.

2014. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen étrendem.
2014. nov. 18. 10:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!