Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire normális az ha azért nem akarok valakivel összejönni mert tudom, hogy én nem vagyok elég jó neki?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom... ez a kamu lekoptató duma de ez esetben igaz. Van valaki aki tetszik de amikor belegondolok, hogy milyen lenne ha együtt lennénk mindig eszembe jut, hogy ő sokkal szebb, vékonyabb mint én és, hogy miért pont én kellenék neki ha nálam van 100-szor jobb. Emiatt a szextől is tartanák mert még ruhában oké de anélkül még rosszabb vagyok. Hogy tudnék ezen változtatni? Hogy legyen önbizalmam?

2014. okt. 8. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Baromira bejön neked. Szerinted klasszisokkal jobb nálad. Mégis rajtad áll, hogy lesz-e belőle valami vagy sem.


Hát vágj bele az esélytelenek magabiztosságával. Max nem jön össze. Na és, legalább megpróbáltad. Inkább bánni akarod később meg kérdezgetni amgadtól, hogy "mi lett volna ha..."?


Ha valami jó, azon ne gondolkozz, mert közben elfelejted majd élvezni.

2014. okt. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ruhában szexelni? Telepatikusan?
2014. okt. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm első igazad van!

2.: Nem szexelni :D Hanem ruhában még elviselhetően nézek ki :P Így értettem.

2014. okt. 8. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseid még normálisak valahol, de ajánlatos lenne belegondolnod: azt ki dönti el, hogy Neked ki a megfelelő? Te? Vagy valaki más? Milyen alapon döntöd Te el valakiről, hogy neki ki NEM megfelelő?
2014. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, jöjj össze hozzád hasonlóval és akkor nem lesz gond :)
2014. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túlságosan tetszik ezért ha már nem csináltál valamit úgy ahogy el tervezted vele/100%-osan akkor úgy érzed hogy akkor már egyáltalán nem is volt jó semmi. Meg akarsz neki felelni talán mert nem sok ilyen helyzet adódik az életbe hogy valakibe nagyon nagyon meg fogjon valami és félsz hogy mi lesz, hogy lesz, nehogy ebbe a helyzetbe kelljen csalódnod! Nncs önbizalmad az a baj. Ha lenne akkor hinnél magadba és úgy lennél hogy nem kell maximálisnak lenned hogy jó legyél neki és mernéd önmagadat adni és nem aggódnál hogy vajon be jöttem-e neki.
2014. okt. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!