Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolásnál ti félig vagy...

Guggolásnál ti félig vagy teljesen lementek?

Figyelt kérdés

Van aki azt mondja, hogy a teljes guggolás szét vágja a térdeket (akár csak az egylábas) van aki szerint meg a fél guggolás roncsolja a térdeket.

Tesin tanárnő, már többször figyelmeztetett, hogy miért telitalppal guggolok és miért megyek le teljesen de már a fszom ki van vele. Konkrétan nem is szoktunk guggolni csak ha valamilyen más gyakorlathoz kell. Persze aki szrul fekvőtámaszozik azt megdicséri :/ A guggolás és a fekvőtámasz két külön dolog de ez csak egy példa volt.


Off amire csak azok válaszoljanak akik a rendes kérdést megválaszolták!: Hogyan legyen ilyen kocahasam

A hasamba még nem nyomtam szintol de ha ez kell akkor nyomnák.

[link]



2014. nov. 11. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig kell leguggolni, ameddig bírsz, csak ne támaszd ki magad, mert akkor nem maradnak megfeszülve az izmok, ergo könnyebb a gyakorlat.
2014. nov. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én ütközésig lemegyek. Maxnál is, mondjuk most általában 25-50 között van az ismétlésszám.

Nem kell félteni annyira a térdeket se.


Ilyen hasad csak a pokolban lakozó tisztátalan, szentségtelen szentlélek által lehet. Vele kell kapcsolatba lépned, de emellett szintolt is kell használni, amit a gyehenna tüze által fog az izmokban elégetni, ezáltal érve el a kívánt formát. Lidokain használata nem megengedett, kárhozatot von maga után.


(egyébként hívő voltam/vagyok, csak most felhős a kapcsolatom az Istennel, ilyenkor megengedek magamnak néhány fricskát)

2014. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak a teljes guggolás a guggolás :'D.. a másikat nem tudom értelmezni, csak kifogás, annak, aki nem bír rendesen guggolni és lusta javítani a mobilitásán..
2014. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!