Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez eredményes lehet?

Ez eredményes lehet?

Figyelt kérdés
Eddig itthon edzettem, de jövőhéttől veszek konditerem bérletet... úgy tervezem az edzéstervet h: hétfőn+csütörtökön: mell,váll,kar.... kedden+pénteken: hát,láb,has.... Már edzek egy ideje az alapizomzat megvan. a 4-5napos különbőző edzéstervekkel az a bajom h nem hiszek bennük ugyanis ha pl: hétfő kar nap akkor a köetkező hétfőig összeesik a karom...

2014. nov. 9. 22:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A megfelelő minőségű tápanyag hiányába nem nagyon lehet eredményes!
2014. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Napi 1 adag sima proteint iszom (35g) +multivitamint is szedek minden nap... Az étkezésre nem nagyon tudok odafigyelni mivel nem magamra főzök de amennyire tudom ott is tartom magam :)
2014. nov. 9. 22:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Az eredmény pedig nagyon sokba függ a tiszt kajától!
2014. nov. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kanyarodjunk el az evés témától :) a fő kérdés az volt: jó e olyan elosztásban az edzés?
2014. nov. 9. 23:33
 5/12 anonim ***** válasza:

De nem érted ember ettől nem lehet elkanyarodni!

Lehet neked akármilyen tuti edzésterved ha nem viszed be a megfelelő táplálékot!

Egy test kidolgozása jobba függ a táplálkozástól mint magától az edzéstől!

2014. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele, majd rájön magától, hogy nem lehet elkanyarodni a táplálkozás jelentőségétől.


Kérdező: igen, eredményes lehet, de te ezt már eldöntötted valójában, hiszen le is írtad, hogy nem hiszel a bontott edzéstervekben.(nyilván ami több millió embernek jó, neked nem lehet, mert "összeesik" a karod)

2014. nov. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

70%-ban kaja , 30%-ban edzés ,, azért mondják azt h ha kocka hasat akarsz , azt bizony a konyhából tudod elérni

ne aggodj bicepszed nem fog összesni , pl ha hátazol , vállad, karod, segédizomba besegit

2014. nov. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem esik össze. Persze csinálhatod úgy is ahogy írod, majd meglátod mire jutsz. Lehet hogy így is fejlődni fogsz. Én például egy hónapja elkezdtem minden nap teljes testet edzeni. Hosszabb kihagyás után voltam, 50 kg-ba tudtam 10-et guggolni. Most 63-ba 45-öt. A többi gyakorlatban (nyakból nyomás, fekvenyomás, bicepsz, felhuzas, evezés, állig húzás) persze nincs ilyen fejlődés, de azért van. A kaja az kb fél kiló liszt, kis tej, ilyesmi.

Ez ilyen anyagcsere lassító program. Megtanitjuk a szervezetet, hogy többet is ki lehet hozni abból a kajából :D

Mindemellett megjegyzem, hogy hacsak nem idegesítően gyors valakinek az anyagcseréje, mint nekem, annak érdemesebb rendesen tomegelni. És ott érdemes odafigyelni a regeneraciora, ami valóban kb 5-7 nap egy jol megnyomott edzés után. Persze lehet kisebb intenzitással is edzeni, akkor lehet akár 2 nap is a regeneráció. Ki kell tapasztalni, melyik válik be.

Nekem meg nincs vesztenivalom, mert úgysincs pénzem kiszolgálni a hipergyors anyagcserét. Meg kedvem sincs.

2014. nov. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem esik össze a karod. Egyszer kell jól odabszni neki és hagyni pihenni. Egyébként meg úgyis kap a többi izomcsoport edzésénél is terhelést.

Akkor edzheted kétszer, ha egy edzésen nem megy rá sok gyakorlat, sok sorozattal.

2014. nov. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lehet kétszer edzeni mindenre, de szerintem ez így akkor sem jó a felosztás. Gondolj abba bele hogyha keményen megedzed hétfőn a bicepszed (és az alkarod) akkor milyen hátedzést tudsz csinálni másnap! Semmilyet!


A jó felosztás az lenne, hogy alsótest-felsőtest, de akkor meg nem tudnak menni az alapgyakorlatok. A felhúzás például megy a felsőtestnél, de akkor rögtön másnap guggolsz, ha meg egy napon (alsótestnél) megy a felhúzás és a guggolás, akkor előtte lévő nap hátazol. Szerintem ez így szar!

2014. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!