Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ezzel a tervvel...

Szerintetek ezzel a tervvel (diéta stb. ) eredményes lehetek?

Figyelt kérdés

Hello, 171cm vagyok és most 67kg.

Elkezdtem egy hónapja egy diétát, mert már untam hogy egyébként vékony vagyok (felsőtest, láb) de a hasam és a derekam erősen zsíros. 71 kg voltam 4 hete így a heti 1 kiló megvolt.

3 műszakban dolgozom, szóval nem tudom betartani úgy a kajálást, hogy este már ne egyek szénhidrátot, mert nekem éjszakás műszakban az este a nappal. Délután 4-5-kor kelek, nekem az a reggel. Szóval ezt úgy oldom meg ahogy tudom sajnos.

Amit eszek az reggel 1 adag fehérje zabpehellyel és este lefekvés előtt 1 fehérje.

A többi étkezés 3 részre osztva. 1 nap kb

30-40dkg csirkemell,

30dkg zöldség,

1 csomag rizs(120gr).

A csirkét olívaolajban sütöm ki.

Kb. 3l víz vagy több.

Kellene még zsír de ezt nem tudom milyen formában és mennyit vigyek be, várnék ötleteket. Szedek mellé multivitamint is.

Heti 4-5 aerob edzés van.

Ezek mellé csináljak még valamilyen saját testsúlyos edzést vagy bármit? Mert fogyás és növekedés ugye egyszerre nem megy. Ezért kezdtem el, hogy először lepucolom a zsírt amit tudok, aztán bundásítok és tömegelek.

Vélemények? Célom az lenne, hogy végre megszabaduljak a feleslegtől ami évek óta nagyon zavar. Egyszerűen nem bírom elviselni :D

Tudom így nehéz megmondani de kb hány kilónak kellene lennem, hogy eltűnjön a hasam? 61? mert most még bőven van, két kézzel megtudom fogni :D

Előre is köszi a válaszokat!



2014. júl. 26. 03:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Na szerkeszteni már nem tudom de 23/F vagyok.

És szerintetek pár hónap alatt lesz már látható eredménye?

2014. júl. 26. 03:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Neked ilyen adatokkal nem is nagyon kellene szálkásítani. Nem sok izom lehet rajtad. Én vagyok 173 cm és 84 kg kevés zsírral.

Amit leírtál diétát az nem rossz, kis halolaj és lenmagolaj még kellene. Diétában van aki 0,5g x ttkg zsírt ajánl, én több zsírral szoktam diétázni, de szénhidráttal lemegyek 50grammig. De ez is egyéni dolog, hogy kinek mi az ami beválik. Nincs mindenkire alkalmazható kőbe vésett makromennyiség!

Ha nem fogysz, akkor csökkented a ch-t. Este is ehetsz szénhidrátot, mert nem az számít, hogy miként osztod el, hanem a nap össz kajabevitel ami lényeges!

Azt nehéz megtippelni pláne kép nélkül, hogy neked mennyit kell leadni, mert ilyen adatokkal (pehelysúlyban vagy) akár lehetnél romszálka is. ÉS ezt előre nem is kell kalkulálni, majd látod, hogy mennyi kilónál leszel formában.

2014. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedjél mellé valami zsírégetőt, igyál zöld teát és keményen told a zsírégető edzéseket, hasgyakorlatokat. Tuti eredményes leszel. Kitartást hozzá!
2014. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az elözőnek lövése sincs miket írogat, hagyd figyelmen kívül.


Sádorzsoltot kiegészíteném annyival, írtad nincs erősítő edzsésed. Hiba. Bár azt jól tudod, hogy ilyenkor nincs izomépítés, de erősítő edzéssel arra sarkallod a tested, hogy ne az izmot bontsa le, mivel használod őket, hanem a zsírt (persze lessz némi izomleépülés, de lényegesen kevesebb). Nem mellesleg elégetsz vele egy rakadt kalóriát, ami miatt valamivel több kaját vihetsz be aznap.

2014. júl. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


sandorzsolt jol irod, nem sok izom van rajtam, irtam is, hogy vékony vagyok mindenhol de a hasam és a derekam elég zsíros és nagyon zavar. Amiket leírtam étrend mellé mennyi zsírt ajánlanál? és ezt te kapszulásba szeded vagy kanállal?

Na igen a napi bevitel. Ez a baj az éjszakás műszakkal, hogy az akkor hogyan számít napi bevitelnek. A testem a napokat hogyan értelmezi? Felkelek 4kor délután fekszek 8kor reggel. Hajnalba még 3 körül is eszek egy adagot és 7kor iszom a lefekvés előtte fehérjét. Nos akkor az előző egész napba ez kiesik, de ha ugy nézzük éjfél után mindig átcsúszik 2 étkezés szóval ugyan ott vagyok. Nem tudom érthető-e meg érdemes-e ennyire kisarkalni a dolgot. Mi számít egy napnak ez a kérdés?!

Na igen a tükör, az a baj, hogy hiába mente le eddig x kg nem igazán látom magamon.


Edzésnek mit ajánlanátok? Súlyzós vagy saját súlyos dolgokat?

2014. júl. 26. 23:54
 6/8 A kérdező kommentje:
És mivel nem sok izom van rajtam, de már nem bírom elviselni a zsírt, gondoltam azt, hogy előbb megszabadulok tőle, aztán "tömegelnék" varázsolnék magamra valami izomzatot, de legalább nem egy zsíros testtel kezdem az egészet, ami gondolom még jobban az lenne. Aztán szépen előröl majd az egész diétás folyamat :)
2014. júl. 26. 23:56
 7/8 anonim ***** válasza:

A lenmagolajat simán betolom kanállal az arcomba vagy megy reggel a zab-protein kutyulékomba.:)

A halolaj az kapszulás. A kókuszzsírt pedig sütésre használom.

Az számít evés szempontjából egy napnak, amíg ébren vagy. Tehát ha te éjszaka dolgozol, akkor neked enni kell éjszaka is.

2014. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja az edzésre nem válaszoltam. Ez egyénfüggő, egyéni döntés kérdése, hogy te most saját testsúlyost végzel vagy súlyzóst, de legyen erősítő edzés. Nálam a méret számít, így én súlyzós edzést végzek, néha saját testsúlyost.

De azt a baromságot ne hidd el, hogy súlyzós edzést végzők gyengék és nem tudnak tolódzkodni, húzódzkodni..:)

2014. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!