Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire számít jó formának...

Ez mennyire számít jó formának naturálon?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képeken !!


[link]


[link]


[link]



Nem olyan nagy, viszont nem zsíros.



2014. nov. 5. 20:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lehet szálkásítsni, de naturálban nem marad ennyi izom a végére. Elfogysz szépen izomból is. De majd akkor térjünk erre vissza, ha ilyen formát hozol. Dumálni bármit lehet. Én meg tapasztalatból írok, 29 év naturál edzés után. Akkor ki a hitelesebb? Ennyi.
2014. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

hát akkor nagyon kevés válasz lenne az oldalon ha csak az mondhatná el a véleményét aki ilyen formát hoz.


nem mellesleg ha jól tudom naturálban te nagyobb voltál ennél sokkal csak nem ennyire szálkás, de neked más a testalkatod, mint a srácnak.


vagy ott van testépítés is aki szerintem ennél jobb formát hozott naturálban. na meg egy csomó képet láttam a kérdésnél (amit én tettem fel), hogy ki hogy néz ki éppen, érkezett rá vagy 50 válasz. minimum ilyenek voltak a jobb formájú natúrok (legalábbis azt írták) mint a srác.

2014. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__5899..


itt a kérdés amiről beszéltem. csak néznek ki úgy, mint a srác, sőr. arról meg , hogy natúrok-e itt miért hazudnának.


plusz láttam már személyesen is ilyen formát akiről tudom, hogy natúr. na de nem szerenték én itt senkire nem ráerőltetni semmit, csak hiszem, hogy nem kell koksz ahhoz, hogy ilyen legyél.

2014. nov. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudsz olvasni. Én nem azt írtam, hogy senki nem lesz ilyen, hanem azt, hogy a többség nem. Vágó pisti? :)
2014. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!