Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyire számít jó formának...

Ez mennyire számít jó formának naturálon?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képeken !!


[link]


[link]


[link]



Nem olyan nagy, viszont nem zsíros.



2014. nov. 5. 20:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez naturálban az emberek kb 90%-ának elérhetetlen, de ha ő az, akkor nyilván jó eredmény.
2014. nov. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2014. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon jó forma.
2014. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem először az jutott eszembe, hogy ez nem naturál. Bár persze nem tudhatom, de ha ez tényleg az, akkor grat hozzá, bárkié is legyen
2014. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

A mell formája, vagyis izompatadása nem tetszik, meg a has lehetne szimetrikusabb, de erről nem tehet, szóval nem mondtam semmit, csak ez szúrta a szemem picit.


Szép csúcsos vállak, kis testzsír, erezettség. Nagyon sok embernek nem lehetséges ez a forma elérése naturálon, szép eredmény ha valóban naturál, szerintem nagyon jó genetikával elérhető, meg van tömeg a hasán is rendesen.

2014. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%
micsoda? ez elérhetetlen naturálban 90%nak? na ne szórakozzatok, alig van rajta tömeg.
2014. nov. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én így látom, te meg amúgy. Ennyi.
2014. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
lassan kiderül, hogy cucc nélkül nincs is értelme testépíteni. szép lenne, ha az ember egy ilyen formát sem érhet el naturálban.
2014. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van értelme, de ezt nem éred el. Majd rádöbbensz.
2014. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát én nem látok semmi különöset a srácon amit nem lehetne elérni. ránézésre viszonylag alacsony ezért "jól mutat" rajta az izom, de nincs nagy tömege. egyik izma sem kirívóan hatalmas, sőt. egyedül a szálkásságot tudnám kiemelni, persze amiatt néz ki ilyen jól, de szálkásítani mindenki tud.
2014. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!