Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Pár hónap alatt tényleg el...

Pár hónap alatt tényleg el lehet érni naturalon ilyen fejlődést?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=vGnAQqlrKoE


https://www.youtube.com/watch?v=EeR2KSi4YUM


https://www.youtube.com/watch?v=GST1W6Q5lug



nem hiszem,hogy naturalon letudnak adni ennyi zsírt + ennyi izmot felszedni. (főleg az elsőnél ami saját testsúlyos)

szerintetek?



2014. szept. 10. 20:51
1 2
 1/11 TallandThin Boy ***** válasza:
Szerintem marhaság, bár csak az elsőt néztem meg, de az mindenképp. Kamu.
2014. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
szerintem se,de a like-ok aránya elbizonytalanított.
2014. szept. 10. 21:00
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne?Az első videót ismerem, egyáltalán nem lehetetlen. Sokat kell edzeni meg odafigyelni az étkezésre, ilyen "egyszerű".


[link]


Pontosan 3 hónap után:


[link]


Van photoshop a második képen. Tesóm ért hozzá és jobban bebarnított, mert elég hóka voltam rajta.


Talán a hármas ami durva változás annyi idő alatt.

2014. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az utolsóban egy profi hastáncos veszett el :'D

Amúgy szerintem is lehetséges.

2014. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3-as.

leírnád az edzsétervedet + kajád azon a 3hónapos edzésen ?


esetleg milyen tápkieg.-et szedtél.

2014. szept. 11. 16:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Power protein-t használtam, mert sok és óccsó :D És mivel amatőr vagyok, nem vágok fel azzal, hogy a nagyon drágát veszem meg, mert Ronnie Coleman vagy más nagy ember azt ajánlja.


Reggeli mindig: porrá darált zabpehely (Lidl-ös óccsó azt hiszem 1 kilós kiszerelésű), hozzá Power protein és vízzel összekeverni shakeer-rel. Szerintem a shaker is kiegészítő, nagyszerű találmány.


Aztán elosztottam 2 vagy 3 részre az ebédeket. Mindig rizs vagy krumpli volt (többször a rizs), mellé ment valamilyen csirke (nem vagyok profi, sem pénzes, így nem mindig mell) + zöldség párolva, vaaagy a világ egyik legjobb kajája: uborkasaláta (ecetes és persze ez a rizs+hús kombó mellé).


Vacsorára pedig twist tonhalat vettem, amikor nem volt pénz rá, akkor fehérje turmix. (az elején betáraztam az akciósból)


Edzés nem kérdés: heti 5-6x kocogás, minimum 6 km edzésenként, illetve heti 3-4 konditermi edzés. Ott felosztottam: 1ik nap mell-bicepsz, másnap hát-váll, aztán újra mell-bicepsz, stb...


Minden héten volt 1 pihenő napom, amikor tunyultam, fontos ez is.


Illetve a folyadék: naponta megittam vagy 4-5 liter ásványvizet, menteset.


És a lényeg: nem ettem félre és nem hagytam francba az edzést, amikor nem ment.


Remélem tudtam segíteni :)


Kajás arányokat nem írtam, mert nem is emlékszem rá, illetve alkat kérdés az ételmennyiség.

2014. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, és pl a tonhalkonzervhez mit ettél? Mert önmagában szerintem kevés( nekem legalábbis). Köszi a választ.
2014. szept. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem ettem. 1 konzerv, leöntöttem róla az olajat és úgy ettem meg a halat.
2014. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem voltál éhes?
2014. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az elején igen, aztán hozzászoktam.
2014. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!